30 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტმა უმასპინძლა დე ლა სალეს უნივერსიტეტის პროფესორს.
ვიზიტი კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტში
21-25 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის ლექტორი, დავით წიკლაური ერაზმუს+ აკადემიური მობილობის ფარგლებში კრაკოვის ეკონომიკის უნივერსიტეტს (Cracow University of Economics, Poland) ეწვია.
ტალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტის დელეგაცია კავკასიის უნივერსიტეტში
22 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის დეკანმა, სოფო შენგელიამ და სტრატეგიული განვითარებისა და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის წარმომადგენლებმა ტალინის ტექნოლოგიური უნივერსიტეტის დელეგაციას უმასპინძლეს.
კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
16-19 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის სტრატეგიული განვითარებისა და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტმა, Erasmus+ ის პროექტის ფარგლებში,კატოვიცეს ეკონომიკის უნივერსიტეტიდან (პოლონეთი) კიდევ ერთ მოწვეულ ლექტორს, ანა დევალსკა - ოპიტეკს უმასპინძლა.
კაუნას გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის წარმომადგენელი კავკასიის უნივერსიტეტში
14-16 მაისს, Erasmus+ ის აკადემიური პერსონალის მობილობის ფარგლებში, კაუნას გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტიდან კავკასიის უნივერსიტეტს კიდევ ერთი მოწვეული პროფესორი, ლაიმა იესევიციუტე ესტუმრა.
რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლის მოწვეული ლექტორის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
15 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის დეკანმა სოფო შენგელიამ და სტრატეგიული განვითარებისა და საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის დირექტორმა, ირენა მელუამ, Erasmus+ ის აკადემიური პერსონალის მობილობის ფარგლებში, რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლის მოწვეულ ლექტორს, ინესე დრუვიეტეს უმასპინძლა.
რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის უფროსის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
15 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტს Erasmus+ ის ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, რიგის უმაღლესი სამართლის სკოლის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის უფროსი, ჯუსტინე ელფერტე ესტუმრა.
კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი ტუშას უნივერსიტეტში
6-12 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტის ადმინისტრაციული და აკადემიური პერსონალი Erasmus+ ის პროექტის ფარგლებში ერთკვირიანი ვიზიტით იტალიაში, ტუშას უნივერსიტეტში იმყოფებოდა.
კოშიცეს ტექნიკური უნივერსიტეტის წარმომადგენლების ვიზიტი
8 მაისს, კავკასიის უნივერსიტეტმა კოშიცეს ტექნიკური უნივერსიტეტის (Technical University of Kosice, Slovakia) წარმომადგენლებს, ივეტა კორობანიცოვასა და სლავკა კლასოვას უმასპინძლა.
ლა როშელის ბიზნესის სკოლის წარმომადგენლების ვიზიტი
26 აპრილს, კავკასიის უნივერსიტეტში ლა როშელის ბიზნესის სკოლის წარმომადგენლები, საერთაშორისო განვითარების დეპარტამენტის უფროსი, იულია კრიმოვა და საეთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის უფროსი, ბენედიქტ ჯულიენი იმყოფებოდნენ.