კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლაში წარმატებით დასრულდა IT პროექტების მართვის სასერთიფიკატო კურსი, რომელსაც ალექსანდრე ჯეჯელავა უძღვებოდა.
კურსი მოიცავს შემდეგ საკითხებს: IT პროექტების მართვის მეთოდები, IT პროექტების კვლევის მეთოდები. კურსის დასრულების შემდეგ სტუდენტები სხვადასხვა IT პროექტს წარმატებით განახორციელებენ.
აღნიშნულ კურსი საქართველოს წამყვანი კომპანიების თანამშრომლებმა გაიარეს: „ბანკი რესპუბლიკა", „სანოფი–ავენტი", „ელიტ ელექტრონიქსი", „ვითიბი ბანკი", „ნატახტარი", „სილქნეტი", „იუნაითიდ სექიურითი", „თეგეთა მოტორსი", „აითინოვეიშენს".

The Caucasus School of Technology has successfully completed the IT Project Management Certificate Course, led by Alexander Jejelava.
The course covers the following topics: IT project management methods, IT project research methods. Upon completion of the course, students will successfully implement various IT projects.
Employees of the leading Georgian companies have passed the course: Bank Republic, Sanofi-Avent, Elite Electronics, VTB Bank, Natakhtari, Silknet, United Security, Tegeta Motors, and Aitovenations .