Erasmus+ ის დაფინანსებადი საზაფხულო პროგრამები რედბაუდის უნივერსიტეტში, ნიდერლანდები
კავკასიის უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს დოქტორანტურის სტუდენტებისთვის, რედბაუდის უნივერსიტეტში, ნიდერლანდები, (Radboud University, Netherlands) ერთკვირიან საზაფხულო პროგრამაში (13-17 ივლისი, 2020) მონაწილეობის მისაღებად.
საზაფხულო პროგრამა სრულად არის დაფინანსებული Erasmus+ ის საერთაშორისო მობილობის პროექტის ფარგლებში და ითვალისწინებს მგზავრობის ხარჯის დაფარვას და გასცემს სტიპენდიას.
პროგრამით გათვალისწინებული სრული დაფინანსება შეადგენს 1650 ევროს (სტიპენდია, ორმხრივი ავიაბილეთი), საიდანაც გამოიქვითება პროგრამაში მონაწილეობისა და სასწავლო კურსის ღირებულება.
რედბაუდის უნივერსიტეტის საზაფხულო პროგრამის ფარგლებში შემოთავაზებულია 3 სასწავლო კურსი:
განაცხადის გაკეთება შესაძლებელია აღნიშნული კურსებიდან  მაქსიმუმ 2-ზე. რედბაუდის უნივერსიტეტი დაადასტურებს  სტუდენტის მონაწილეობას მხოლოდ 1 პროგრამაზე.
კონკურსში მონაწილეობის მისაღებად, კავკასიის უნივერსიტეტის სადოქტორო პროგრამების აქტიურმა სტუდენტებმა უნდა წარმოადგინონ შემდეგი დოკუმენტები ინგლისურ ენაზე:
• ნიშნების ფურცელი (მინიმალური GPA- 3.0)
• 1 სარეკომენდაციო წერილი
კანდიდატებმა განაცხადი უნდა წარმოადგინონ ელექტრონული ფორმით 2020 წლის 25 თებერვლის ჩათვლით შემდეგ  მისამართზე: ir@cu.edu.ge

Caucasus University is announcing a competition for PhD students to take part in a week long (July 13-17, 2020) summer program at Radboud University (The Netherlands).
The summer program is fully funded under the Erasmus + International Mobility Project and covers travel expenses and grants.
The full funding provided for the program is €1650 (scholarship, two-way air ticket), the cost of program participation and educational course itself will later be deducted.
Three courses are offered as part of the Summer Program at Radboud University:
- Lecturing in the International Classroom
- Perfecting your Academic Writing Skills
- English Boost Camp Workshops
You can apply to a maximum of 2 of these courses. Radboud University will accept students in only 1 program.
To participate in the competition, active PhD students of Caucasus University must submit the following documents in English:
- Grades (Minimum GPA-3.0)
- 1 letter of recommendation
Candidates must submit their application electronically by February 25, 2020 to the following address: ir@cu.edu.ge
Please note that mobility is only available on July 13-17, 2020.
- Caucasus University Competition Commission will review of application documents;
- The selected candidates will be nominated to the partner university;
- Final selection of students by Radboud University and the selected candidate will receive an official letter of acceptance