სახელმწიფო მართვის სკოლის საერთაშორისო ურთიერთოებების სადოქტორო პროგრამის დოქტორანტის, ანა ანუშიძის სადოქტორო ნაშრომის საჯარო დაცვა
1 ივლისს, სახელმწიფო მართვის სკოლის საერთაშორისო ურთიერთობების სადოქტორო პროგრამის დოქტორანტის, ანა ანუშიძის სადისერტაციო ნაშრომის - ,,2003 – 2013 წლების აზერბაიჯანის ეკონომიკური პოლიტიკის კვლევა პოსტსაბჭოური მემკვიდრეობის, მმართველობის ფორმისა და მრავალვექტორული საგარეო პოლიტიკის პრიზმაში“ (სამეცნიერო ხელმძღვანელი - სერგი კაპანაძე, პროფესორი) საჯარო დაცვა გაიმართება.
ანა ანუშიძის სადისერტაციო ნაშრომის რეცენზენტები:
• ზურაბ დავითაშვილი, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის აფილირებული პროფესორი
• ემირ ეთერია, კავკასიის უნივერსიტეტის აფილირებული პროფესორი.
სადისერტაციო ნაშრომის დაცვა გაიმართება სადისერტაციო კომისიის წინაშე, შემდეგი შემადგენლობით:
ეკა აკობია, პროფესორი, სახელმწიფო მართვის სკოლის დეკანი, კავკასიის უნივერსიტეტი;
თორნიკე თურმანიძე, პროფესორი, საერთაშორისო ურთიერთბების მიმართულება, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი და სახელმწიფო მართვის სკოლა, კავკასიის უნივერსიტეტი
გიორგი მუჩაიძე, ასოცირებული პროფესორი, სახელმწიფო მართვის სკოლა, კავკასიის უნივერსიტეტი
გიორგი ცხადაია, ასოცირებული პროფესორი, სახელმწიფო მართვის სკოლა
ფიქრია ასანიშვილი, საერთაშორისო ურთიერთობების მიმართულების ხელმძღვანელი, თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი, კომისიის მოწვეული წევრი

Public defense of CSG doctoral student of the International Relations Doctoral Program, Ana Anushidze’s doctoral thesis
Ana Anushidze, a CSG doctoral student in the International Relations Doctoral Program, will defend her dissertation "2003-2013 economic policy of Azerbaijan in the prism of the post-Soviet legacy, form of government and multi-vector foreign policy" (scientific supervisor - Sergi Kapanadze, professor) in public on July 1.
Reviewers of Ana Anushidze's dissertation:
• Zurab Davitashvili, affiliated professor of Tbilisi State University
• Emir Eteria, affiliated professor of Caucasus University.
The defense of the dissertation will be held before the dissertation commission:
Eka Akobia, Professor, Dean of Caucasus School of Governance, Caucasus University;
Tornike Turmanidze, Professor, Department of International Relations, Tbilisi State University and Caucasus School of Governance, Caucasus University
Giorgi Muchaidze, Associate Professor, Caucasus School of Governance, Caucasus University
Giorgi Tskhadaya, Associate Professor, Caucasus School of Governance
Pikria Asanishvili, Head of the Department of International Relations, Tbilisi State University, invited member of the commission