საერთაშორისო მენტორები, რეალური ინდუსტრიული ქეისები, AI და ტურიზმის მომავალი - კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციებისა და მეწარმეობის ცენტრი გიწვევთ „ციფრული ტურიზმის იდეათონ 2026 “- ზე, რომელიც გაიმართება 4-5 ივნისს.
იდეათონის მთავარი სტუმარი და სპიკერია ვაშინგტონის სახელმწიფო უნივერსიტეტის პროფესორი - Dipra Jha, რომელიც მონაწილეებს საკუთარ უნიკალურ გამოცდილებას გაუზიარებს!
იდეათონი ხორციელდება BOH Concepts-ის მხარდაჭერით - სიეტლში დაფუძნებული Hospitality Workforce Solutions კომპანია, რომელიც აქტიურად მუშაობს ტექნოლოგიებისა და სტუმარმასპინძლობის ინდუსტრიის განვითარების მიმართულებით.
გამარჯვებულ გუნდებს გადაეცემათ ფულადი პრიზები, სერთიფიკატები და სპეციალური საჩუქრები.
იდეათონის განმავლობაში სტუდენტები გაერთიანდებიან გუნდებად და იმუშავებენ ტურიზმისა და მასპინძლობის სფეროს რეალურ გამოწვევებზე
მონაწილეებს შესაძლებლობა ექნებათ იმუშაონ როგორც საერთაშორისო, ისე ადგილობრივი ბაზრის წამყვან ექსპერტებთან, მათ შორის:

Digital Tourism Ideathon 2026
International mentors, real industry challenges, AI, and the future of tourism - Innovation and Entrepreneurship Center of Caucasus University invites you to the “Digital Tourism Ideathon 2026”, taking place on June 4-5.
The main guest speaker of the Ideathon is Dipra Jha - Professor at Washington State University (WSU), who will share his unique international experience with participants.
The Ideathon is powered by BOH Concepts-  a Seattle-based Hospitality Workforce Solutions company actively working at the intersection of technology and the hospitality industry.
Winning teams will receive cash prizes, certificates, and special gifts.
During the Ideathon, students will form teams and work on real-world challenges in the tourism and hospitality industry.
Participants will have the opportunity to collaborate with leading international and local experts, including: