27 მარტს, 17:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიბლიოთეკაში, გაიმართება შეხვედრა ონლაინ მედია-პლატფორმა “STYLE NOT COM”-ის კონტენტ მენეჯერთან, კავკასიის ტურიზმის სკოლის კურსდამთავრებულ ქეთევან გაგოშიძესთან.
- მოდის ინდუსტრიის მნიშვნელობა და ზეგავლენა ტურიზმზე;
- მოდის ტურიზმის კონცეფცია;
- მოდის კვირეული და მისი გავლენა ტურიზმზე;
- მოდის ტურიზმის განვითარების პერსპექტივები საქართველოში.
ქეთევან გაგოშიძე მოდის პიარისა და კომუნიკაციები სპეციალისტია. მას აქვს ინდუსტრიაში მუშაობის მრავალწლიანი გამოცდილება, როგორც ქართულ ისე საერთაშორისო ბრენდებთან.
ქეთიმ, ჯერ კიდევ კავკასიის უნივერსიტეტში სწავლის წლებში გადაწყვიტა, რომ შეექმნა მოდის ბლოგი, „Date with Versace“, რომლის მეშვეობითაც მან შეძლო მილანის მოდის კვირეულზე მოხვედრა და გლობალური მოდის ბრენდების წარმომადგენლებთან კომუნიკაციის დამყარება.
მისი პროფესიული საქმიანობა დაიწყო ქართულ მოდის ერთ-ერთ წამყვან ბრენდში, სადაც ხელმძღვანელობდა საზოგადოებასთან ურთიერთობისა და კომუნიკაციების მიმართულებას.

On March 27 at 17:00, the Caucasus University Library will host a meeting with Ketevan Gagoshidze, Content Manager of the online media platform 'STYLE NOT COM' and a graduate of the Caucasus Tourism School.
The following issues will be discussed at the lecture:
- The Importance and Impact of The Fashion Industry on Tourism;
- The Concept of Fashion Tourism;
- Fashion Week and Its Impact on Tourism;
- Perspectives For the Development of Fashion Tourism in Georgia.
Ketevan Gagoshidze is a fashion PR and communications specialist; she has worked in the industry, both with Georgian and international brands, for many years.
While still studying at Caucasus University, Ketevan created a fashion blog, “Date with Versace”, which made it possible for her to attend Milan Fashion Week and establish connections with representatives of global fashion brands.
She began her professional career at one of Georgia’s leading fashion brands, where she worked as the head of the public relations and communications department.