WICMI-ის სასერტიფიკატო პროგრამის - „გააზიარე ცოდნა, გააზიარე გამოცდილება“- მეორე ნაკადის მეოთხე ლექციაზე რეგისტრაცია დაიწყო
4 აპრილი 2023
მეოთხე ლექცია გაიმართება 4 აპრილს, 13:00 საათზე.
ლექციის თემა: ‘’საინფორმაციო და საკომუნიკაციო ტექნოლოგიების როლი სახალხო განვითარებასა და ინოვაციებში’’.
ლექციას წარუძღვება პროფესორი სონალ პანდია - მასობრივი კომუნიკაციების პროგრამის დოქტორანტი, კომუნიკაციებისა და ჟურნალისტიკის დეპარტამენტის უფროსი Gujarat University-ში.
პროფესორი სონალ პანდია 2004 წლიდან იკავებს კომუნიკაციისა და ჟურნალისტიკის დეპარტამენტის უფროსის პოსტს Gujarat University-ში.
პროფესორს მიღებული აქვს ბაკალავრის, მაგისტრის და დოქტორანტის ხარისხები მასობრივი კომუნიკაციის მიმართულებით.
სონალი არის UNICEF პროექტების მენტორი, Building Energy Efficient Project (BEEP) კომიტეტის წევრი, რაც წარმოადგენს თანამშრომლობის პროექტს ინდოეთის მთავრობასა და შვეიცარიას შორის.

Registration for Fourth Lecture of the second cycle of the WICMI certificate program – “SHARE KNOWLEDGE, SHARE EXPERIENCE” – Has begun
4 April 2023
The Fourth lecture will be held on April 4, at 13:00 PM.
Lecture topic: ‘Role of Information and Communication Technology in Grassroots Development and Innovation’’
The lecture will be delivered by Prof. Sonal Pandya, PhD in the Mass Communications and Journalism, Head of the Department of Communications and Journalism at Gujarat University.
Prof. Sonal Pandya has been the Head of the Department of Communication and Journalism at Gujarat University since 2004.
The professor has received bachelor's, master's and doctoral degrees in Mass Communication.
Sonal is a Project Mentor of UNICEF, Committee member at Building Energy Efficient Project (BEEP) which is cooperation project between Government of India and SWISS Confederation.