Erasmus+ გაცვლითი პროგრამა Sciences Po-ს უნივერსიტეტში, საფრანგეთი
კავკასიის უნივერსიტეტი, სახელმწიფო მართვის სკოლისა და ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის სტუდენტებისთვის აცხადებს 2025 გაზაფხულის სემესტრისთვის Erasmus+ ის გაცვლით პროგრამას Sciences Po-ს უნივერსიტეტში, საფრანგეთი.
2025 გაზაფხულის სემესტრში, სტუდენტთა მობილობა შესაძლებელია Sciences Po-ს შემდეგ კამპუსებში და შემდეგ აკადემიურ პროგრამებზე:
Level of Studies
Length of the Mobility
Program
Campus
Language of Instruction
Information about offered courses
ევროპისმცოდნეობა
Dijon Campus
Nancy Campus
დიმპლომატია და საერთაშორისო ურთიერთობები
La Havre Camus/
Reims Campus
Menton Campus
La Havre
Reims
Menton
მობილობის განხორციელება შესაძლებელია მხოლოდ მესამე კურსის მეორე სემესტრში.
*განაცხადის წარმოდგენამდეგთხოვთ საგნების შესაბამისობასთან დაკავშირებით ინდივიდუალური კონსულტაცია გაიაროთ სკოლის ადმინისტრაციასთან.
• ნიშნების ფურცელი (ოთახი B29);
• სტუდენტის აქტიური სტატუსის დამადასტურებელი ცნობა (ოთახი B29);
კანდიდატებმა  განაცხადები უნდა წარმოადგინონ  ელექტრონული ფორმით 2024 წლის 13 ოქტომბრის ჩათვლით შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: ir@cu.edu.ge .

Erasmus+ Exchange program at the Sciences Po, France
Caucasus University is announcing “Call” for applications for the Erasmus+ Exchange program of the Spring 2025 Semester at the Sciences Po, France, for the students of Caucasus School of Governance and Caucasus School of Humanities and Social Sciences.
For Spring 2025 Semester student mobilities are planned at the following Sciences Po campuses and study programs:
Campus
Dijon Campus
or
Nancy Campus
La Havre Camus/
Reims Campus
Menton Campus
La Havre
Reims
Menton
Mobility can be only be planned for the second semester of the 3rd year of the studies.
• Transcript of Grades (Room B29)
• Certificate of active student status (Room B29)
Interested candidates should submit their applications electronically by October 13, 2024 to the following email address: ir@cu.edu.ge.