Erasmus+ ის გაცვლითი პროგრამა მედიცინის სკოლის სტუდენტებისთვის პოლონეთში
კავკასიის უნივერსიტეტი, მედიცინის სკოლის სტუუდენტებისთვის აცხადებს 2026 შემოდომის სემესტრისთვის Erasmus+ ის გაცვლით პროგრამას პოვისლანსკის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივესიტეტში (Powiślańska Academy of Applied Sciences), პოლონეთი.
გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ სტუდენტთა მობილობა შესაძლებელია მხოლოდ მეორე კურსის პირველ სემესტრში:
ინფორმაცია შემოთავაზებულ საგნებზე
https://powislanska.edu.pl/wp-content/uploads/2025/10/Course-catalog-25-26-Nursing-Fall.pdf
კანდიდატებმა  განაცხადები უნდა წარმოადგინონ ელექტრონული ფორმით 2026 წლის 28 აპრილის ჩათვლით შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: erasmus@cu.edu.ge.
• პარტნიორ უნივერსიტეტს უფლება აქვს ნომინირებულ სტუდენტს მოსთხოვოს დამატებით შიდა კონკურსში მონაწილოების მიღება.
დამატებითი ინფორმაციისთვის მიმართეთ კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტს, მეორე სართული, ოთახი B25, ან მოგვწერეთ შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე-erasmus@cu.edu.ge.

Caucasus University is announcing “Call” for applications for the Erasmus+ Exchange program of the Fall  2026 Semester at the Powiślańska Academy of Applied Sciences, Poland, for the students of Caucasus School of Medicine.
Please note that mobility can be planned for the first semester of the 2nd year of the studies only:
Program
https://powislanska.edu.pl/wp-content/uploads/2025/10/Course-catalog-25-26-Nursing-Fall.pdf
• Those who do not meet the requirements set out in the framework of agreement for participation in the exchange programs and the regulations set by the Caucasus University International Relations Department;
Interested candidates should submit their applications electronically by April 28, 2026 to the following email address: erasmus@cu.edu.ge .
• Nomination and providing host University with the documentation regarding the selected candidates;
• Partner University has right to require nominated student to participate in the additional internal application process