8 ივნისს, 17:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტში, გაიმართება წიგნის "ლიბერალიზმი და საქართველო" პრეზენტაცია. წიგნი კავკასიის უნივერსიტეტის პროფესორის, თემურ ხუციშვილის და კავკასიის ტურზმის სკოლის დეკანის, ნინო კალანდაძის თანაავტორობით არის შექმნილი.
პრეზენტაციაზე აუდიტორიის წინაში სიტყვით გამოვლენ, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია, ჭავჭავაძის ცენტრის დამფუძნებელი ზაზა ბიბილაშვილი, კავკასიის უნივერსიტეტის პროფესორი თემურ ხუციშვილი და წიგნის თანაავტორები - გია ჯაფარიძე, გიორგი ჯოხაძე.

The presentation of the book "Liberalism and Georgia" will be held at Caucasus University on June 8, at 17:00. The book is co-authored by Temur Khutsishvili, a professor at Caucasus University, and Nino Kalandadze, the Dean of Caucasus School of Tourism.
The President of Caucasus University, Dr. Kakha Shengelia, along with Zaza Bibilashvili, the founder of the Chavchavadze Center, Temur Khutsishvili, professor at Caucasus University and Gia Japaridze and Giorgi Jokhadze, co-authors of the book, will deliver speeches in front of the audience at the presentation.