ონლაინ სასწავლო კურსების პრეზენტაცია პერსონალური მონაცემების დაცვისა და კიბერჰიგიენის შესახებ
2 ივნისს, 18:00 საათზე, Jean Monnet Module Project-ის ფარგლებში,გაიმართება ონლაინ სასწავლო კურსების პრეზენტაცია პერსონალური მონაცემების დაცვისა და კიბერჰიგიენის შესახებ. ღონისძიება ჩატარდება ონლაინ რეჟიმში.
ღონისძიება სამ ეტაპად წარიმართება. პირველ ეტაპზე დამსწრე აუდიტორიას სიტყვით მიესალმება პროფესორი მაქსიმ იავიჩი, კავკასიის უნივერსიტეტის კიბერუსაფრთხოების მიმართულების ხელმძღვანელი, კიბერუსაფრთხოების ცენტრის დირექტორი; მთავარი მკვლევარი.
შეხვედრის მეორე ეტაპზე მოწვეული სპიკერები წარადგენენ ონლაინ ტრენინგის კურსების პროგრამას.
ღონისძიების დასკვნით ნაწილში კი დამსწრე აუდიტორიას საშუალება ექნება, მმათთვის მნიშვნელოვან და საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიიღონ სპიკერებისგან.

Presentation of the online training courses on personal data protection and cyber hygiene will be held on June 2, at 18:00 (online) within the framework of Jean Monnet Module Project.
The event will be held in three stages. At the first stage, the audience will be greeted with a speech by Professor Maksim Iavich, Head of the Cyber Security Department, Director of the Cyber Security Center; Principal Investigator.
In the second stage of the meeting, the invited speakers will present the program of the online training courses.