კავკასიის უნივერსიტეტი აცხადებს 2017 წლის გაზაფხულის სემესტრისთვის Erasmus + გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობისთვის განაცხადების მიღებას.
ERASMUS+ გაცვლითი პროგრამა სტუდენტების საერთაშორისო მობილობისთვის ითვალისწინებს მგზავრობის ხარჯის დაფარვას და გასცემს სტიპენდიებს. სტიპენდიის ოდენობა სტუდენტებისთვის განსაზღვრულია მიმღები ქვეყნის და უნივერსიტეტის შესაბამისად.
2017 წლის გაზაფხულის სემესტრში დაგეგმილია სტუდენტთა მობილობა შემდეგ უნივერსიტეტებში:
- ლუბლიანას უნივერსიტეტი, სლოვენია
- კოლეგიუმ სივიტას უნივერსიტეტი, პოლონეთი
- კოზმინსკის უნივერსიტეტი, პოლონეთი
- ვარნის მენეჯემენტის უნივერსიტეტი, ბულგარეთი
კანდიდატებს განაცახდების წარმოდგენა შეუძლიათ ელექტრონული ფორმით 2016 წლის 13 ნოემბრის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე: ir@cu.edu.ge ან ორიგინალი დოკუმენტების სახით, კავკასიის უნივერსიტეტის სტრატეგიული განვითარებისა და საეთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტში (მეშვიდე სართული, ოთახი A21) 2016 წლის 12 ნოემბრის 14:00 საათამდე.
დამატებითი ინფორმაცია კონკურსში მონაწილობის წინაპირობების შესახებ იხილეთ შემდეგ ბმულზე: ან მიმართეთ კავკასიის უნივერსიტეტის სტრატეგიული განვითარებისა და საეთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტს, მეშვიდე სართული, ოთახი A21.

Caucasus University is announcing applications for the Erasmus + Exchange Program for the 2017 Spring Semester.
The ERASMUS + exchange program for international student mobility covers travel expenses and awards scholarships. The amount of the scholarship for students is determined according to the host country and the university.
Student mobility is planned in the following universities for the spring semester of 2017:
- University of Tuscany, Italy
- Collegium Civitas University, Poland
- Kozminski University, Poland
Candidates can submit their application electronically until November 13, 2016 to the following address: ir@cu.edu.ge or in the form of printed out documents at the Department of Strategic Development and International Relations of Caucasus University (seventh floor, room A21) until November 12, 2016 at 14:00.
For more information on the prerequisites for participation in the competition, see the following link or contact the Department of Strategic Development and International Relations, Caucasus University, Seventh Floor, Room A21.