კავკასიის უნივერსიტეტი, კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლა (CST) აცხადებს კონკურსს პროფესორის
(1 ვაკანტური ადგილი), ასოცირებული პროფესორის (2 ვაკანტური ადგილი) და ასისტენტ-პროფესორის (1 ვაკანტური ადგილი), თანამდებობების დასაკავებლად შემდეგ მიმართულებებზე:
- ენერგეტიკა (1 ვაკანტური ადგილი)
- ენერგეტიკა (2 ვაკანტური ადგილი)
- კონკურსის გამოცხადების თარიღი: 3 აგვისტო 2023 წ;
- საბუთების მიღება: 2023 წლის 3 სექტემბრიდან - 2023 წლის 10 სექტემბრის ჩათვლით;
- კონკურსის ჩატარების პერიოდი 2023 წლის სექტემბერი;
- კონკურსის შედეგების გამოქვეყნების პერიოდი: 2023 წლის სექტემბერი;
გამოცხადებულ ვაკანსიაზე თქვენი რეზიუმეს, CV გამოგზავნით, თქვენ ეთანხმებით, რომ კავკასიის უნივერსიტეტი უფლებამოსილია კანონმდებლბოთ დადგენილი წესით დაამუშაოს თქვენგან მიღებული პერსონალური ინფორმაცია (მათ შორის, შესაძლოა მოიცავდეს განსაკუთრებული კატეგორიის მონაცემებსაც). გაცნობებთ, რომ თქვენი პერსონალური მონაცემები ჩვენი კომპანიის მხრიდან დამუშავდება თქვენთან სახელშეკრულებო, მათ შორის შრომითი ურთიერთობის დამყარების შესახებ გადაწყვეტილების მიღების მიზნებისათვის.

Caucasus University, Caucasus School of Technology (CST) announces a competition for the positions of Professor (1 vacancy), Associate Professor (2 vacancies) and Assistant Professor (1 vacancy) in the following areas:
- energetics (1 vacancy)
- energetics (2 vacancies)
- Copies of education documentation (qualification and academic degree) (doctoral/ master's/bachelor's degree or equivalent academic degree), in the case of doctoral students - notice of enrollment in a doctoral program;
- Complete information on articles, books, monographs or other scientific work, including: title, place of publication, date, number of pages and name of publisher, as well as copies of the outer cover (for the purpose of competition, publications of the last 5 years are particularly important (if available));