22 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, კავკასიის სადოქტორო სკოლის მენეჯმენტისა და ეკონომიკის ინგლისურენოვანი სადოქტორო პროგრამების პრეზენტაცია გაიმართა.
დაინტერესებულ აპლიკანტებს შეხვდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის ვიცე-პრეზიდენტი სასწავლო დარგში - ნუგზარ სხირტლაძე, კავკასიის უნივერსიტეტის ვიცე-პრეზიდენტი მატერიალური რესურსების დარგში - გურამ ლეჟავა, სადოქტორო სკოლის დეკანი - პაატა ბრეკაშვილი, სადოქტორო სკოლის პროგრამების დირექტორი  - ნოდარ კილაძე, ეკონომიკის სადოქტორო პროგრამის ხელმძღვანელი - ლაშა ქავთარაძე.
შეხვედრაზე დაინტერესებულმა აპლიკანტებმა მიიღეს ინფორმაცია სადოქტორო პროგრამების შინაარსსა და სტრუქტურასთან დაკავშირებით, დასვეს კითხვები და გამოთქვეს საკუთარი შეხედულებები პროგრამებთან მიმართებით.

On December 22, Caucasus University held a presentation of the English language PhD programs in Management and Economics.
Interested applicants met with Dr. Nugzar Skhirtladze, Vice President in Academic Affairs, Dr. Guram Lezhava, Vice President in Material Resources, Dr. Paata Brekashvili, Dean of the Doctoral School, Mr. Nodar Kiladze, Doctoral School Programs Director and Mr. Lasha Qavtaradze, head of the PhD program in Economics.
During the meeting, interested applicants received information about the structure and contents of the programs; they asked questions and expressed opinions about the programs offered.