11 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი კახა შენგელია და უნივერსიტეტის წარმომადგენლები იმყოფებოდნენ თიანეთში, სადაც N1 საჯარო სკოლის აბიტურიენტებს შეხვდნენ.
უნივერსიტეტის წარმომადგენლებმა დაინტერესებულ პირებს საინფორმაციო ხასიათის შეხვედრა ჩაუტარეს და კავკასიის უნივერსიტეტის შესახებ ზოგადი ინფორმაცია მიაწოდეს.
აბიტურიენტებმა ინფორმაცია მიიღეს მათთვის საინტერესო საკითხებზე და დასვეს კითხვები საბაკალავრო პროგრამებთან დაკავშირებით.
კავკასიის უნივერსიტეტი მადლობას უხდის თიანეთის N1 საჯარო სკოლის დირექტორს, ნათელა კოჭლამაზაშვილს, ამავე სკოლის ბიოლოგიის მასწავლებელს, ნანა პირველს და სკოლის ადმინისტრაციას მასპინძლობისთვის.

On November 11, Caucasus University President Dr. Kakha Shengelia and university representatives visited Tianeti, where they met with entrants of N1 Public School.
University representatives held an informational meeting with interested parties and provided general information about Caucasus University. Applicants received information on issues of interest to them and asked questions about undergraduate programs.
Caucasus University would like to thank the Director of Tianeti Public School N1, Ms. Natela Kochlamazashvili, the biology teacher of the same school, Ms. Nana Pirveli and the school administration for their hospitality.