12 იანვარს, ევროკომისიის მიერ დაფინანსებული Erasmus+ პროექტის „მესამე მისიის ხარისხის და შესაბამისბის გაძლიერება საქართველოს უნივერსიტეტებში“(SQUARE) ფარგლებში გაიმართა შეხვედრა კავკასიის უნივერსიტეტის პროექტის გუნდის წევრ მაცაცო ტეფნაძესა და EFMD -ის მენტორებს შორის.
მხარეებმა შეხვედრაზე განიხილეს კავკასიის უნივერსიტეტის მესამე მისიის ანგარიშის პროექტი, რომელშიც წარმოდგენილია 15-მდე მესამე მისიის აქტივობა. აღნიშნული აქტივობები განხორციელდა კავკასიის უნივერსიტეტის სკოლების, აკადემიური პერსონალის, სტუდენტების და ადმინისტრაციული პერსონალის აქტიური ჩართულობით.
რეპორტში შეფასებულია 3M აქტივობები და მათი მნიშვნელობა. ასევე განისაზღვრა კავშირები უნივერსიტეტის სტრატეგიულ ამოცანებთან, 3M აქტივობების მიზანშეწონილობა და სოციალური ზეგავლენის მასშტაბი.
EFMD-ის წარმომადგენლებმა დადებითად შეაფასეს ანგარიშის პროექტი და გაგვიზიარეს დასკვნები შემდგომი ნაბიჯების გასაუმჯობესებლად.

On January 12th, a meeting between EFMD mentors and Caucasus University project team member Matsatso Tepnadze was conducted within the scope of European Commission funded ERASMUS+ project Strengthening the Quality and Relevance of the Third Mission in Georgian Universities.
The sides discussed Caucasus University 3rd mission project report, which included up to fifteen 3M activities. Aforementioned activities were conducted with active involvement of Caucasus University schools, Academic staff, students and administrative personnel.
The report evaluates 3M activities and their significance. Furthermore, it defines connections with university strategic goals, 3M activity relevance and the scope of social influence.
The project report was positively evaluated by EFMD representatives, providing feedback for improving the upcoming activities.