13 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსს, ლიბერთი ბანკის წარმომადგენლები ეწვივნენ და სტუდენტებთან შეხვედრა ჩაატარეს.
სპიკერებმა სტუდენტებს გააცნეს კომპანიაში დასაქმებისა და სტაჟირების შესაძლებლობები, უპირატესობები და გაუზიარეს კომპანიაში მიღებული გამოცდილება.
შეხვედრის ფარგლებში სტუდენტებს ჰქონდათ შესაძლებლობა დაესვათ შეკითხვები კომპანიის წარმომადგენლებთან. მათ მიიღეს ამომწურავი ინფორმაცია ყველა საფეხურის შესახებ.
შეხვედრას ესწრებოდნენ ლიბერთი ბანკის ფინანსური დირექტორი, გენერალური დირექტორის მოადგილე ვატო ბაბუნაშვილი, რისკების დირექტორი, გენერალური დირექტორის მოადგილე დავით აბაშიძე, საბანკო სერვისების განვითარების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი ავთანდილ ყავრელიშვილი, ციფრული ბანკინგის განვითარების დეპარტამენტის ხელმძღვანელი ელენე ჩუბინიძე და ადამიანური რესურსების მართვისა და ადმინისტრაციის დეპარტამენტის ხელმძღვანელი ნინო ჩიხლაძე.

Liberty Bank representatives at the CU campus
On December 13, representatives of Liberty Bank visited the Caucasus University campus and met with students.
The speakers introduced the students to the employment opportunities and internships in the company, their advantages and shared the experience gained in the company.
During the meeting, students had the opportunity to ask questions to company representatives. They received comprehensive information about all the steps.
The meeting was attended by Liberty Bank CFO, Deputy CEO Vato Babunashvili, Risk Director, Deputy CEO Davit Abashidze, Head of Banking Services Development Department Avtandil Kavrelishvili, Head of Digital Banking Development Department Elene Chubinidze and Human Resources Manager Nino Chikhladze