ლუქსემბურგის ბიზნესის სკოლა, ლუქსემბურგი, დაინტერესებულ პირებს იწვევს 2025 წლის საზაფხულო სკოლაში მონაწილეობის მისაღებად, რომელიც გაიმართება შემდეგ თარიღებში: 30 ივნისი - 11 ივლისი, 2025.
პროგრამა მოიცავს ბიზნესის სფეროს სასწავლო კურსებს, კომპანიებში ვიზიტებს, ქალაქის ტურს და კულტურულ აქტივობებს.
პროგრამის საფასური კავკასიის უნივერსიტეტის სტუდენტებისთვის შეადგენს 800 ევროს, რომელიც ფარავს აკადემიური და კულტურული აქტივობების ხარჯებს, ასევე მოიცავს კვებასაც.
გთხოვთ, გაითვალისწინეთ რომ დანარჩენ ხარჯებს (განთავსება, მგზავრობა და სხვ.) მონაწილე ფარავს თავად.
დაინტერესებულმა სტუდენტებმა მონაწილეობა უნდა მიიღონ შიდა საუნივერსიტეტო შესარჩევ კონკურსში და შემდეგი დოკუმენტები ინგლისურ ენაზე უნდა წარმოადგინონ ელექტრონული ფორმით მოცემულ მისამართზე: ir@cu.edu.ge

Luxembourg Business School, Luxembourg, invites interested individuals to participate in the 2025 Summer School, which will take place on the following dates: June 30 – July 11, 2025.
The program includes business training courses, company visits, city tours, and cultural activities.
The program fee for Caucasus University students is 800 euros, which covers the costs of academic and cultural activities, as well as meals.
Please note that the remaining costs (accommodation, travel, etc.) are the responsibility of the participant.
Interested students must participate in the internal university selection competition and submit the following documents in English electronically to the following address: ir@cu.edu.ge
- Transcript of records; minimum cumulative GPA – 3.0 (Room A2)
- Confirmation of active student status (Room A2)
- Copy of a valid passport
- Certificate of English language proficiency (B2 level) (Room A2)
To receive the above documents, please visit Room A2, first floor. The deadline for submitting documents is by May 23, 2025.