რედბაუდის უნივერსიტეტის საზაფხულო სკოლა 2024
გაცნობებთ,რომ კავკასიის უნივერსიტეტი აცხადებს კონკურსს დოქტორანტურის საფეხურის სტუდენტებისთვის, რედბაუდის უნივერსიტეტში, ნიდერლანდები (Radboud University,Netherlands) საზაფხულო პროგრამაში მონაწილეობის მისაღებად.
საზაფხულო პროგრამა სრულად არის დაფინანსებული (ორმხრივი ავიაბილეთი, სტიპენდია, სტიპენდიიდან ასევე დაიფარება სასწავლო კურსის ღირებულება და მონაწილეობის საფასური) Erasmus+ ის საერთაშორისო მობილობის პროექტის ფარგლებში. ერაზმუსის დაფინანსება გაიცემა ადგილზე, ფიზიკური მობილობის დროს.
დაინტერესებულმა სტუდენტმა განაცხადი უნდა გააკეთოს მაქსიმუმ 2 სალექციო კურსზე, რომელთაგანაც, რედბაუდის უნივერსიტეტი დაადასტურებს სტუდენტის მონაწილეობას მხოლოდ ერთზე. კურსის შერჩევისას გთხოვთ გაითვალისწინეთ, რომ პროგრამის ხანგრძლივობა აუცილებლად უნდა იყოს 5 დღე, რადგანაც დაფინანსება მხოლოდ ფარავს 1 კვირიან მობილობას.
• კანდიდატიაუცილებლადუნდა იყოს დასაქმებული კავკასიის უნივერსიტეტში;
• უნდაჰქონდესაქტიური სტუდენტის სტატუსი განაცხადის შემოტანისას
• ნიშნების ფურცელი(მინიმალური GPA- 3.0, ოთახი D10);
• სტუდენტის აქტიური სტატუსის დამადასტურებელი ცნობა (ოთახი D10);
• 1 სამოტივაციო წერილი (გთხოვთ, მიუთითეთ თქვენს მიერ არჩეული საზაფხულო სკოლის თემა და დაასაბუთეთ, ამ კურსის გავლა როგორ დაგეხმარებათ თქვენს სადისერტაციო ნაშრომში ან კვლევით სტატიაში. მაქსიმუმ 1 გვერდი.)
კანდიდატებმა განაცხადი უნდა წარმოადგინონ ელექტრონული ფორმით 2024 წლის 10 აპრილის ჩათვლით შემდეგ  ელექტონულ მისამართზე: ir@cu.edu.ge

RADBOUD UNIVERSITY SUMMER SCHOOL 2024
The Summer School program is fully funded (inbound tickets, scholarship, the cost of participation and training will be deducted from the grant directly) within the Erasmus+ International Credit mobility project. Erasmus+ grant is reimbursed after participant arrives at the Radboud University.
An interested student must apply for a maximum of 2 courses, from which Radboud University will confirm the students’ enrollment in only one. When selecting the courses, please note that the duration of the program must be maximum 5 days, as the Erasmus+ funds only cover mobility of 1 week.
• Applicant should be contacted by Caucasus University;
• Should have active student status when applying for the program
In order to patriciate in the “Call”, Doctoral level students should prepare and submit the following documents in English language
• Copy of International Passport
• Transcript of Grades (minimum GPA - 3.0, Room D10)
• Certificate of active student status (Room D10)
• 1 motivation letter (please indicate the courses chosen and justify how the selected course will contribute to your dissertation and research article. Maximum 1 page)
• 1 Recommendation letter from faculty
Interested candidates should apply by April 10, 2024 and submit documents to the following email address: ir@cu.edu.ge
• Evaluation of received application documents by the University selection committee;
• Nomination of selected candidates to the Radboud University;
• Final selection of student by the Radboud University and issuing the official Acceptance Letter
For additional information and questions, please contact the International Relations Department of Caucasus University, room B25, second floor.