კავკასიის უნივერსიტეტისა და რენის ბიზნესის სკოლის (საფრანგეთი) ერთობლივი პროგრამა ბიზნესის ადმინისტრირებაში პირველი 3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამაა საქართველოში, რომლის დასრულების შემდეგ სტუდენტი მიიღებს ორი უნივერსიტეტის დიპლომს. პროგრამა სტუდენტს ანიჭებს კავკასიის ბიზნესის სკოლის და რენის ბიზნესის სკოლის ბაკალავრის ხარისხს მენეჯმენტში.
3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამა გულისხმობს პირველ და მეორე წელს საქართველოში სწავლას, ქართველი და უცხოელი პროფესორების მიერ, ხოლო მესამე წელს სტუდენტი სწავლას აგრძელებს რენში, საფრნაგეთში.
• ერთობლივი საბაკალავრო პროგრამა, ორი უნივერსიტეტის დიპლომი;
• პირველი 3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამა საქართველოში;
• უცხოელი და ქართველი მაღალკვალიფიციური ლექტორები.
მისანიჭებელი ხარისხი: ბაკალავრის ხარისხი მენეჯმენტში (184 კრედიტი, 64 კრედიტს სტუდენტი აგროვებს რენის ბიზნესის სკოლაში).

Caucasus University and Rennes School of Business have launched a unique, joint three-year Bachelor’s degree program in Business Administration. Graduates of this program will receive a Bachelor’s degree in Management from both Caucasus School of Business and Rennes School of Business.
This three-year bachelor’s program includes two years of study in Georgia, taught by Georgian and international professors, followed by the third year of study in Rennes, France.
- Joint bachelor’s degree program offering dual degrees.
- The first three-year bachelor’s program of its kind in Georgia.
- Instruction by highly qualified international lecturers.
Language of Instruction:
Degree awarded: Bachelor's degree in Management (184 credits, 64 credits are accumulated at Rennes School of Business).