ვორკშოპი სტუდენტებისთვის - ტექნოლოგიები არა ტექნოლოგიური ადამიანებისთვის
6 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტში, სტუდენტებისთვის გაიმართა ვორკშოპი სახელწოდებით ,,ტექნოლოგიები არა ტექნოლოგიური ადამიანებისთვის.
შეხვედრას უძღვებოდა სტუდენთ ჰანთის მმართველი პარტნიორი სანდრო კანდელაკი.
ვორკშოპის ფარგლებში, განხილული იყო ისეთი საკითხები, როგორებიცაა: ტექნოლოგიების განვითარება ბოლო 10 წლის განმავლობაში, ხელოვნური ინტელექტის როლი და აქტუალობა თანამედროვე სამყაროში და სად, რაში და როგორ უნდა გამოვიყენოთ ტექნოლოგიები. შეხვედრის ბოლოს, სანდრომ დამსწრეებს გაუზიარა ინფორმაცია ისეთი ხელსაწყოების შესახებ, რომლებიც მათ ყოველდღიურ საქმიანობას გაუმარტივებს და უფრო საინტერესოს გახდის.
შეხვედრა ინტერაქციულ რეჟიმში წარიმართა და დამსწრეებს შესაძლებლობა ჰქონდათ მათთვის საინტერესო კითხვებზე ამომწურავი პასუხები მიეღოთ.

A WORKSHOP FOR STUDENTS - TECHNOLOGIES FOR NON-TECHNOLOGICAL PEOPLE
On March 6, a workshop titled "Technologies for non-technological people" was held for students at Caucasus University.
Sandro Kandelaki, Managing Partner of Student Hunt led the meeting.
During the workshop, various topics were discussed, including the development of technology over the last decade, the role and significance of artificial intelligence in the contemporary world, and practical applications of technology. Towards the end of the session, the speaker provided attendees with information about tools designed to streamline and enhance their daily activities.
The meeting was conducted interactively, allowing participants to receive comprehensive answers to their inquiries.