კავკასიის უნივერსიტეტის სამართლის სკოლის, სამაგისტრო პროგრამის სტუდენტებმა ლიკა სილაგაძემ, ბექა თავაძემ და ნინო ხარაზიშვილმა მონაწილეობა მიიღეს დამოუკიდებელი ინსპექტორის სამსახურის ყოველწლიურ ეროვნულ შეჯიბრში „სამოსამართლო ქცევა და დისციპლინა“.
შესარჩევ რაუნდებში ცამეტმა გუნდმა მიიღო მონაწილეობა. გუნდებმა ერთმანეთს, როგორც საჩივრის ავტორის, ისე მოსამართლის პოზიციები დაუპირისპირეს და მსაჯების სხვადასხვა შემადგენლობის წინაშე პოზიციები დაიცვეს.
კავკასიის სამართლის სკოლის გუნდმა გაიარა შეჯიბრის შესარჩევი ეტაპი, ნახევარ-ფინალური და ფინალურ ეტაპზე წარმატებული პოზიციების წარდგენის შედეგად დაიმსახურა საუკეთესო განმცხადებელი მხარის წერილობითი პოზიციის ტიტული, ხოლო საუკეთესო განმცხადებელი მხარის სპიკერის ჯილდო გადაეცა ლილე სილაგაძეს.

Lika Silagadze, Beka Tavadze, and Nino Kharazishvili, students of the Caucasus University School of Law, master's program, participated in the annual national competition of the Office of Independent Inspector "Judicial Conduct and Discipline."
Thirteen teams participated in the qualifying rounds, challenging each other in both the positions of the plaintiff and the judge. They defended their positions in front of different sets of judges.
The Caucasus School of Law team passed the qualifying stage of the competition. They presented successful positions in the semi-final and final stages, earning the title of the best written position on the applicant side. Additionally, Lile Silagadze was awarded the best speaker on the applicant side.