30 ნოემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტში, ერთობლივი 3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამების პრეზენტაცია გაიმართა აბიტურიენტებისთვის. შეხვედრის დაწყებამდე მონაწილეები გაეცნენ უნივერსიტეტის ისტორიას, არსებულს პროგრამებს და იმ შესაძლებლობებს, რასაც CU მათ სთავაზობს.
საინფორმაციო შეხვედრის შემდგომ, აბიტურიენტებს ჩაუტარდათ პრეზენტაცია ერთობლივი პროგრამების შესახებ, ასევე შეხვდნენ სკოლების დეკანებს.
ერთობლივი პროგრამებია:
- ბიზნესის ადმინისტრირება რენის ბიზნესის სკოლასთან ერთად (საფრანგეთი);
- კიბერუსაფრთხოება ნიუ-ჯერსი სითი უნივერსიტეტთან ერთად (აშშ);
- კომპიუტერული მეცნიერება ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტთან ერთად (აშშ);
- მასპინძლობის მენეჯმენტი ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტთან ერთად (აშშ).
პროგრამები შესაძლებლობას იძლევა: ისწავლო 3 წელი; მიიღო ორი უნივერსიტეტის დიპლომი; ისწავლო საზღვარგარეთ; ისწავლო სპეციალობებზე, რომელსაც საქართველოში ანალოგი არ აქვს.

On November 30, a presentation on dual-degree 3-year bachelor's programs was held at Caucasus University for applicants. Before the presentation, participants learned about the history of the university, existing programs, and the opportunities available to them at CU.
After the informational meeting, the entrants were given a presentation about the 3 year programs, and also met with the deans of the schools.
Dual degree programs:
- Business Administration Program with Rennes School of Business (France).
- Cyber Security Program with New Jersey City University (USA).
- Computer science program with Fairleigh Dickinson University (USA).
- Hospitality Management Program with Fairleigh Dickinson University (USA).
The programs provide the students an opportunity to: study for 3 years; receive two university degrees; study abroad; study specialties that have no analogues in Georgia.