28 იანვარს, საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანთან და პროექტების მენეჯერთან ერთად ტუშას უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს, პროფესორ მაურიციო მასის (Maurizio Masi), ფაბრიციო როსისა (Fabrizio Rossi) და ლუიჯი ფიცის ( Luigi Fici) უმასპინძლეს.
შეხვედრის ფარგლებში, მხარეებმა ერთმანეთს გააცნეს ფაკულტეტებზე არსებული საბაკალავრო და სამაგისტრო პროგრამები, ასევე ისაუბრეს თანამშრომლობის გაღრმავების შესაძლებლობებზე.
სამუშაო შეხვედრის დასრულების შემდეგ, სტუმრებმა უნივერსიტეტის შენობა დაათვალიერეს.
ტუშას უნივერსიტეტსა და კავკასიის უნივერსიტეტს მრავალწლიანი თანამშრომლობა აკავშირებთ ერაზმუს+ ის საერთაშორისო კრედიტ მობილობის პროგრამის ფარგლებში, რომელიც ითვალისწინებს სტუდენტების, აკადემიური და ადმინისტრაციული პერსონალის მოკლევადიან გაცვლით პროგრამას.

On January 28, the Department of International Relations and Projects, together with the Dean and Project Manager of Caucasus School of Business, hosted Professor Maurizio Masi, Fabrizio Rossi and Luigi Fici - representatives of Tuscia University.
During the meeting, the parties introduced each other to the existing undergraduate and postgraduate programs at the faculties, as well as opportunities for deepening cooperation.
After the meeting the guests toured the university campus.
Tuscia University and Caucasus University have been collaborating for many years under the Erasmus + International Credit Mobility Program, which provides a short-term exchange program for students, academic and administrative staff.