ელენე ენუქიძე, ბიზნესის სკოლის სტუდენტი, მეტროპოლიტენის უნივერსიტეტში
კავკასიის ბიზნესის სკოლის სტუდენტის ელენე ენუქიძის გეგმამ, რომელიც მან ბუდაპეშტში, მეტროპოლიტენის უნივერსიტეტში (Budapest Metropolitan University) ყოფნისას წარუდგინა უნივერსიტეტის წარმომადგენლებს, დაფინანსება მოიპოვა. ელენე ენუქიძემ უცხოელი სტუდენტებისთვის ღონისძიება ჩაატარა.
ღონისძიების განმავლობაში სტუმრებს ჰქონდათ შესაძლებლობა დაეგემოვნებინათ ქართული სამზარეულო და ღვინო, გაცნობოდნენ ქართულ ხელოვნებას, ფოლკლორს, ღირსშესანიშნაობებს.ღონისძიებას საქართველოს საგანგებო და სრულუფლებიანი ელჩი უნგრეთის რესპუბლიკაში ზაალ გოგსაძე და საელჩოს წარმომადგენლები ესწრებოდნენ.
ღონისძიების ბოლოს, ჩატარდა კონკურსი - Learning Georgian Together. კონკურსში მონაწილე უცხოელმა სტუდენტებმა საქართველოს შესახებ კითხვებს უპასუხეს, გამარჯვებულებს კი, სხვადასხვა საჩუქარი გადაეცათ, მათ შორის ქართული ღვინო, მაისური საქართველოს დროშით და ასევე 5000 ფორიანტიანი (50 ლარიანი) ვაუჩერი ბუდაპეშტის ერთ-ერთ ყველაზე პრესტიჟულ ქართულ რესტორანში.

Elene Enukidze, Student of the School of Business, at the Metropolitan University
The plan of Caucasus School of Business student Elene Enukidze, which she presented to university officials while visiting Budapest Metropolitan University in Budapest, received funding. Elene Enukidze held an event for foreign students.
During the event, the guests had the opportunity to taste Georgian cuisine and wine, get acquainted with Georgian art, folklore, landmarks.
At the end of the event, a contest – ‘Learning Georgian Together’ was held. The foreign students participating in the competition answered questions about Georgia, and the winners were given various gifts, including Georgian wine, a T-shirt with the Georgian flag and a voucher of 5,000 Forints (50 GEL) vouchers at one of the most prestigious Georgian restaurants in Budapest.