გრენობლის მენეჯმენტის სკოლისა და კავკასიის ბიზნესის სკოლის ერთობლივი MBA პროგრამის პრეზენტაცია
24 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტში, გრენობლის მენეჯმენტის სკოლისა (GEM) და კავკასიის ბიზნესის სკოლის (CSB) ერთობლივი MBA პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა.
შეხვედრას გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის MBA პროგრამების დირექტორი, ფილ აიერი, კავკასიის ბიზნესის სკოლის დეკანი, ბუბა ლეჟავა და კავკასიის ბიზნესის სკოლის MBA პროგრამების დირექტორი, პაატა ბრეკაშვილი უძღვებოდნენ. მათ აუდიტორიას პრეზენტაცია წარუდგინეს, ინფორმაციისთვის დეტალები გააცნეს და შემდეგ შეკითხვებს უპასუხეს.
Financial Times-ის მიხედვით, პროგრამა მსოფლიოს Executive MBA პროგრამებს შორის 54-ე ადგილს იკავებს.
2004 წლიდან კავკასიის ბიზნესის სკოლა წარმოადგენს გრენობლის მენეჯმენტის სკოლის საერთაშორისო კამპუსს და მსურველებს გრენობლის ბიზნესის ადმინისტრირების სამაგისტრო პროგრამას სთავაზობს.

February 24, Caucasus University held joint presentation of dual MBA program of Grenoble Ecole de Management (GEM) and Caucasus School of Business (CSB).
The meeting was conducted by the Director of Grenoble MBA program,Dr. Phil Ayrey, the Dean of Caucasus school of business Dr. Buba Lezhava and the Director of Caucasus school of business MBA Programs, Dr. Paata Brekashvili. They made presentations on the program, provided some details and answered questions asked.
According to the Financial Times-the program is on the 14th place of all the Executive MBA programs around the world.
Since 2004 Caucasus School of Business has been an International Campus of Grenoble Management School offering Grenoble Business Administration Master Program.