26 აგვისტოს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა ჰონგკონგის წამყვან უმაღლეს საგანმანათლებლო დაწესებულების სტუდენტებს უმასპინძლა.
ვიზიტის ფარგლებში სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ დეტალურად გაცნობოდნენ კავკასიის უნივერსიტეტის პროგრამებს, აგრეთვე იმ შესაძლებლობებს, რასაც უნივერსიტეტი საერთაშორისო სტუდენტებს სთავაზობს.
ასევე გაიმართა შეხვედრა კავკასიის სახელმწიფო მართვის სკოლის დეკანთან, ეკა აკობიასთან, შეხვედრის პირველი ნაწილი დაეთმო მოხსენებას საქართველო-ჩინეთის სტრატეგიული ურთიერთობების შესახებ, შეხვედრის მიწურულს, სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ კითხვა-პასუხის რეჟიმში დეტალური ინფორმაცია მიეღოთ მათთვის საინტერესო საკითხებზე.

On August 26, Caucasus University International Relations and Projects Department played host to a leading Higher Education Institution of Hong-Kong.
The students were introduced to the programs operating at Caucasus University and the opportunities offered by CU to international students.
The guests met the Dean of Caucasus School of Governance, Dr. Eka Akobia.The first part of the visit was dedicated to a report on the strategic relations between Georgia and China. At the end of the meeting the visiting students were given detailed answers to the questions interesting to them.
The students were visiting Georgia within the framework of educational visit organized by Chinese international Educational Institute and Wofoo Leader Network.