ინდივიდუალური შეხვედრები საერთაშორისო კვირეულის ფარგლებში
კავკასიის უნივერსიტეტში, პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლების მონაწილეობით საერთაშორისო კვირეული გრძელდება.
აღსანიშნავია, რომ საერთაშორისო კვირეულის ფარგლებში, არაერთი სამუშაო შეხვედრა და ლექცია გაიმართა. მონაწილეებს ჰქონდათ ჩანიშნული აკადემიური აქტივობები კავკასიის უნივერსიტეტის სახელმწიფო მართვის სკოლაში, შემდეგ ლექტორებთან: ცოტნე ჭანტურია, გიორგი ცხადაია და მარიამ ტარასაშვილი. ასევე, ჩაინიშნა სამუშაო შეხვედრა ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლის ადმინისტრაციულ წარმომადგენელთან, დავით თინიკაშვილთან და გაიმართა ლექციები ამავე სკოლის ლექტორების ჩართულობით, გურანდა ჭელიძესთან და დათო სიდამონიძესთან.
გაიმართა სამუშაო შეხვედრა მეწარმეობისა და ინოვაციების ცენტრთან, რომელსაც ესწრებოდნენ ირაკლი სვანიძე და ანა დოლიძე, შედგა შეხვედრა მონიტორინგის დეპარტამენტის წარმომადგენლებთან, გურანდა იობაშვილთან და სალომე ჩაჩიბაიასთან, შეხვედრა გაიმართა მედიცინის სკოლის დეკანთან, მარიამ ოქრუაშვილთან რომელსაც ასევე ესწრებოდა ამავე სკოლის ადმინისტრაციული პერსონალი, ნანუკი მიხანაშვილი და მაკა ამაღლობელი. ასევე, ინდივიდუალური შეხვედრა ჩაინიშნა ტექნოლოგიების სკოლის აკადემიურ პერსონალთანაც, პროფესორ მაქსიმ იავიჩთან და ქეთევან გრძელიძესთან.

Individual meetings within the framework of the International Week
At Caucasus University, International Week continues with the participation of representatives from partner universities.
It is noteworthy that, within the framework of International Week, several workshops and lectures were held. Participants engaged in scheduled academic activities at the Caucasus University School of Public Administration with the following lecturers: Tsotne Chanturia, Giorgi Tskhadaia, and Mariam Tarasashvili. Additionally, a workshop was organized with the administrative representative of the School of Humanities and Social Sciences, Davit Tinikashvili, and lectures were held with the participation of lecturers from the same school, including Guranda Chelidze and Dato Sidamonidze.
A working meeting was held with the Center for Entrepreneurship and Innovation, attended by Irakli Svanidze and Ana Dolidze. Another meeting took place with representatives from the Monitoring Department, including Guranda Iobashvili and Salome Chachibaia, as well as with the administrative staff of the School of Medicine, Nanuki Mikhanashvili and Maka Amaglobeli, which was also attended by the Dean of the School, Mariam Okruashvili. An individual meeting was scheduled with the academic staff of the School of Technology, including Professor Maksim Iavich and Ketevan Grdzelidze.