11 იანვარს, კავკასიის უნივერსიტეტის ბიზნესის სკოლის პროფესორების, გიორგი ბურდულის და ზურაბ მაისურაძის და ალზაჰრას უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა და ეკონომიკის ფაკულტეტების პროფესორების მიერ ჩატარდა ვებინარი, თემით: Managing Start-Ups.
ვებინარი კავკასიის უნივერსიტეტსა და ირანის ალზაჰრას სახელმწიფო უნივერსიტეტის შორის ურთიერთთანამშრომლობის გასაძლიერებლად ჩატარდა.
შეხვედრაზე დასწრება თავისუფალი იყო.
აღსანიშნავია, ალზაჰრას უნივერსიტეტი ირანის ერთ-ერთი წამყვანი ქალთა სახელმწიფო უნივერსიტეტია, სადაც 10 ათასი ქალი სტუდენტი სწავლობს. უნივერსიტეტი 1964 წელს დაარსდა.

On January 11, a webinar on "Managing Start-Ups" was held by professors, Giorgi Burduli and Zurab Maisuradze from Caucasus School of Business and professors from the Faculty of Social Sciences and Economics at Al-zahra University.
The webinar was held to strengthen cooperation between Caucasus University and Al-zahra University in Iran. Attendance at the meeting was free.
Al-zahra University is one of the leading women's state universities in Iran with 10,000 female students. The university was founded in 1964.