კავკასიის უნივერსიტეტის წარმომადგენლის ვიზიტი კოჩის უნივერსიტეტში
8-12 ივლისს, კოჩის უნივერსიტეტმა, თურქეთი (Koc University,Turkey)  ერაზმუს +ის ადმინისტრაციული პერსონალის გაცვლითი პროგრამის ფარგლებში კავკასიის უნივერსიტეტის მედიის სკოლის საბაკალავრო და სამაგისტრო საგანმანათლებლო პროგრამების დირექტორს, სალომე მათიაშვილს უმასპინძლა.
მობილობის ფარგლებში, ინდივიდუალური შეხვედრები დაიგეგმა კოჩის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობების დეპარტამენტის, რეგისტრატურის დეპარტამენტისა და გლობალური რეკრუტინგის დეპარტამენტის წარმომადგენლებთან. შეხვედრების მიზანი იყო უფრო მეტი ინფორმაცია გაეზიარებინათ ერთამენთისთვის პარტნიორი უნივერსიტეტების წარმომადგენლებს მოქმედი პროგრამებისა და დეპარტამენტების ფუნქციონირების შესახებ. ასევე, დამატებით  შეხვედრა გაიმართა სოციალური მეცნიერებების კოლეჯის პროფესორთან და საფუძველი ჩაეყარა სამომავლო ორმხრივ თანამშრომლობას.
ერაზმუს+ ის ადმინისტრაციული პერსონალის გაცვლითი პროგრამის შედეგად, დაიგემა  სამომავალო თანამშრომლობის გაღრმავება კოჩის უნივერსიტეტთან, რაც მნიშვნელოვნად შეუწყობს ხელს კავკასიის უნივერსიტეტის ინტერნაციონალიზაციის პროცესს.

On July 8-12, Kochi University hosted Ms. Salome Matiashvili, Director of Bachelor’s and Master's Degree Educational Programs at Caucasus School of Media within the framework of Erasmus + administrative staff exchange program.
Within the framework of the mobility, individual meetings were organized with representatives of the Department of International Relations, the Department of Registration and the Department of Global Recruiting of Kochi University. The meetings were designed to provide more information on the functioning of the programs and departments to the partner universities. In addition, a meeting was held with a professor of College of Social Sciences to lay foundation for a future bilateral cooperation.
Within the framework of Erasmus + administrative staff exchange program, deepening future cooperation with Kochi University has been planned, which will significantly foster internationalization process of Caucasus University.