საორიენტაციო შეხვედრა გაცვლით პროგრამაში მონაწილე უცხოელი სტუდენტებისთვის
31 აგვისტოს, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტის ორგანიზებით, გაცვლით პროგრამაში მონაწილე უცხოელი სტუდენტებისთვის, საორიენტაციო შეხვედრა გაიმართა.
საფრანგეთის, ავსტრიის, ჰოლანდიისა და ჩინეთის პარტნიორი უნივერსიტეტების სტუდენტები, კავკასიის უნივერსიტეტში შემოდგომის სემესტრს გაატარებენ.
შეხვედრის ფარგლებში, სტუდენტებმა უნივერსიტეტის ახალი კამპუსი დაათვალიერეს. აგრეთვე, დეტალური ინფორმაცია მიიღეს სასწავლო პროცესთან დაკავშირებული მოქმედი რეგულაციებისა და შიდა განაწესის შეახებ.

Orientation Meeting for Foreign Students Participating in the Exchange Program
On August 31, Caucasus University's Department of International Relations and Projects organized an orientation meeting for the exchange program participant foreign students.
Students from partner universities in France, Austria, the Netherlands and China will spend the fall semester at Caucasus University.
During the meeting, the students looked around the new University campus. In addition, they were provided detailed information on the operative internal regulations related to the educational process.