კავკასიის უნივერსიტეტი, კავკასიის ჰუმანიტარულ და სოციალურ მეცნიერებათა სკოლა (CSH) აცხადებს კონკურსს პროფესორის (3 ვაკანტური ადგილი), ასოცირებული პროფესორის (2 ვაკანტური ადგილი) და ასისტენტ-პროფესორის (5 ვაკანტური ადგილი), თანამდებობების დასაკავებლად შემდეგ მიმართულებებზე:
- ქართული ფილოლოგია
პროფესორი - 3 ვაკანტური ადგილი
- ხელოვნების ისტორია და თეორია (ხელოვნებათმცოდნეობა)
ასოცირებული პროფესორი - 2 ვაკანტური ადგილი
ასისტენტ- პროფესორი - 5 ვაკანტური ადგილი
- განათლების (კვალიფიკაციისა და აკადემიური ხარისხის/წოდების) დამადასტურებელი დოკუმენტაციის (დოქტორის/მაგისტრის/ბაკალავრიატის ან მასთან გათანაბრებული აკადემიური ხარისხის ფლობის დამადასტურებელი დოკუმენტები) ასლები;
- სტატიების, წიგნების, მონოგრაფიების თუ სხვა სამეცნიერო შრომების შესახებ სრული ინფორმაცია, რომელიც მოიცავს: ნაშრომის სახელწოდებას, გამოქვეყნების ადგილს, თარიღს, გვერდების რაოდენობას და გამომცემლობის დასახელებას, ასევე, ნაშრომის გარე ყდის ასლებს (კონკურსის მიზნებისთვის განსაკუთრებით მნიშვნელოვანია ბოლო 5 (ხუთი) წლის მანძილზე არსებული მონაცემები ;

Caucasus University, Caucasus School of Humanities and Social Sciences (CSH) announces a competition for the positions of Professor (3 vacancies), Associate Professor (2 vacancies) and Assistant Professor (5 vacancies) in the following areas:
Georgian philology
- Professor - 3 vacancies
History and Theory of Art (Art Studies)
- Associate Professor - 2 vacancies
- Assistant Professor - 5 vacancies
- Copies of education documentation (qualification and academic degree) (documents confirming possession of a doctorate/master's/bachelor's degree or equivalent academic degree),
- Complete information on articles, books, monographs or other scientific work, including: title, place of publication, date, number of pages and name of publisher, as well as copies of the outer cover (for the purpose of competition, publications of the last 5 years are particularly important (if applicable));