16 დეკემბერს, კავკასიის უნივერსიტეტის ტურიზმის სკოლის სტუდენტებს ტურისტულმა კომპანიამ „მიმინო კავკასიაში“ უმასპინძლა.
სტუდენტებს შესაძლებლობა ჰქონდათ გაცნობოდნენ კომპანიის კორპორაციულ პარტნიორებთან ურთიერთობის დეტალებს, ტურისტული პროგრამის შექმნის, საოპერაციო მართვის, ჯავშნების, ტურიზმის სფეროში პროფესიულად შეღწევის, თავის დამკვიდრებისა და ტურისტული კომპანიის მართვის სტრატეგიებს.
კომპანია "მიმინო კავკასიაში",-ს კავკასიის ტურიზმის სკოლასთან მრავალწლიანი თანამშრომლობა აკავშირებს, სამომავლოდ იგეგმება აქტივობები სტუდენტთა სტაჟირების და დასაქმების მიმართულებით.

On December 16, the tourism company "Mimino in Caucasus" hosted the students of the Caucasus University Tourism School.
The students were able to learn about the company's collaboration with corporate partners, the development of tourism programs, operational management, reservations, and professional entry into the field of tourism. They also learned about the establishment and management strategies of a tourism company.
The company "Mimino in Caucasus" has a longstanding collaboration with the Caucasus Tourism School. Future activities are planned to include opportunities for student internships and employment.