13, 17 და 20 მარტს, კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში, ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა.
მსმენელებმა პროგრამის შესახებ დეტალური ინფორმაცია პროგრამის ხელმძღვანელისგან, საქართველოს ლოგისტიკის ასოციაციის თავმჯდომარე გიორგი დობორჯგინიძისგან მიიღეს.
ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამა არის TH Wildau-ის და კავკასიის ტექნოლოგიების სკოლის პროგრამა, რომელიც გასცემს ერთობლივ დიპლომს და ხორციელდება გერმანიის აკადემიური გაცვლის სამსახურის (DAAD) მხარდაჭერით და საქართველოს ლოგისტიკის ასოციაციასთან (GLA) თანამშრომლობით.
დაინტერესებული აპლიკანტებისთვის ონლაინ პრეზენტაცია 22 მარტს, 20:00 საათზე გაიმართება.
პრეზენტაციაზე დასწრების მსურველებმა გაიარეთ რეგისტრაცია ბმულზე.
ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამის შესახებ დეტალური ინფორმაციის მისაღებად ეწვიეთ ბმულს.

Presentation of Digital Logistics Management Master's Program at CU Campus
On March 13, 17 and 20, the presentation of the Digital Logistics Management Master's program was held on the campus of Caucasus University.
The students received detailed information about the program from its head, the chairman of the Georgian Logistics Association, Giorgi Doborjginidze. The Digital Logistics Management Master's program is a joint diploma program of TH Wildau and Caucasus School of Technology, implemented with the support of the German Academic Exchange Service (DAAD) and in collaboration with the Georgian Logistics Association (GLA). An online presentation for interested applicants will be held on March 22, at 20:00.
Those wishing to attend the presentation should register at the link. For detailed information on the Digital Logistics Management Master's program, visit the link.