ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის სამაგისტრო პროგრამას აკრედიატაცია მიენიჭა
12 იანვარს, განათლების ხარისხის განვითარების ეროვნულმა ცენტრმა, კავკასიის უნივერსიტეტის ტექნოლოგიების სკოლისა და TH Wildau-ის ერთობლივ  ციფრული ლოგისტიკის მენეჯმენტის  ინგლისურენოვან სამაგისტრო პროგრამას  აკრედიტაცია 4 წლის ვადით მიენიჭა.
აღსანიშნავია, რომ პროგრამა პირველი და ერთადერთია კავკასიის რეგიონში, რომელიც ციფრული ლოგისტიკის მიმართულებით ხორციელდება სამაგისტრო საფეხურზე და გასცემს ორი უნივერსიტეტის ერთობლივ დიპლომს.
პროგრამას აფინანსებს გერმანიის აკადემიური გაცვლის სამსახური (DAAD). პროგრამის წარმატებით დასრულების შემდეგ სტუდენტს ენიჭება საინჟინრო ლოგისტიკის მაგისტრის ხარისხი.

On January 12, the National Center for Educational Quality Enhancement awarded a 4-year accreditation to the English-language master's degree program in Digital Logistics Management of Caucasus School of Technology and TH Wildau.
It should be noted that the program is the first and only one in the Caucasus region, which is implemented in the field of digital logistics at the master's level and issues a joint diploma from two universities.
The program is funded by the German Academic Exchange Service (DAAD). Upon successful completion of the program, students are awarded a Master of Logistics Engineering degree.