კავკასიის უნივერსიტეტის ინოვაციების და მეწარმეობის ცენტრი გიწვევთ CUnicorn პრე-აქსელერაციის პროგრამის ოფიციალურ გახსნაზე და Batch 5-ის მონაწილე გუნდების პრეზენტაციაზე, რომელიც გაიმართება 3 აპრილს, 17:00 სთ -ზე, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში.
პროგრამა მიზნად ისახავს ტექნოლოგიური სტარტაპების მხარდაჭერას, ინოვაციური იდეების განვითარებასა და სტარტაპ ეკოსისტემის გაძლიერებას. 2025 წლის გაზაფხულის სემესტრში შერჩეული გუნდები გამოვლინდნენ წინასწარი განაცხადების საფუძველზე. უპირატესობა მიენიჭათ ისეთ სტარტაპებს, რომლებმაც გამოავლინეს გლობალურ ბაზარზე გასვლის პოტენციალი.
შეხვედრაზე შესაძლებლობა გექნებათ გაეცნოთ პროგრამის მიზნებს და ძირითადი აქტივობების შესახებ მიიღოთ ინფორმაცია. ამასთან, ღონისძიების ფარგლებში მონაწილე გუნდები წარადგენენ თავიანთ იდეებს, რომელთა განვითარება და მასშტაბირება პრე-აქსელერაციის პროცესის განმავლობაში აქტიურად გაგრძელდება.

Caucasus University Innovation and Entrepreneurship Center invites you to the official launch of the CUnicorn pre-acceleration program and the presentation of the Batch 5 teams. The event will take place on April 3rd at 5:00 PM in Caucasus University Conference Hall.
The program aims to support technology startups, foster the development of innovative ideas, and strengthen the startup ecosystem. The teams selected for the Spring 2025 semester were chosen based on preliminary applications, with priority given to startups demonstrating the potential to enter the global market.
During the event, you will have the opportunity to learn about the program's objectives and key activities. Additionally, the participating teams will present their startup ideas, which will continue to develop and scale throughout the pre-acceleration process.