9 დეკემბერს, 13:00 საათზე, საკონფერენციო დარბაზში, კავკასიის უნივერსიტეტი გიწვევთ ღონისძიებაზე, სადაც სტუდენტებს შესაძლებლობა ექნებათ გაეცნონ Rebut–ს პირველ სოციალურ პლატფორმას სტრუქტურირებული ვიდეო დებატებისთვის. ონლაინ პლატფორმის მიზანია ხელი შეუწყოს სოციალურ სივრცეში ცივილური და არგუმენტირებული დებატების კულტურის განვითარებას.
სტარტაპი დაფუძნებულია კავკასიის უნივერსიტეტის კურსდამთავრებულის მიერ და მჭიდროდ თანამშრომლობს კავკასიის უნივერსიტეტთან და ინოვაციებისა და მეწარმეობის ცენტრთან იდეის ჩამოყალიბების დღიდან.
ღონისძიებას დაესწრება კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტი, კახა შენგელია. პროექტს წარმოადგენს სტარტაპის დამფუძნებელი, მიხეილ ჯანელიძე.
შეხვედრის მონაწილეებს ექნებათ შესაძლებლობა ჩაერთონ პროდუქტის მიკრო-ბეტა ტესტირების პროცესში და გახდნენ პროდუქტის შექმნისა და განვითარების თანამონაწილეები.

Caucasus University invites students to a special event on December 9, at 13:00, in the Conference Hall, where they will have the opportunity to explore Rebut—the first social platform designed for structured video debates. The platform aims to promote a culture of civil, evidence-based, and well-reasoned discussion in the online environment.
Rebut is a startup founded by a Caucasus University alumnus and has been developed in close collaboration with Caucasus University and the Center for Innovation and Entrepreneurship since the very beginning of the idea.
The event will be attended by the President of Caucasus University, Mr. Kakha Shengelia. The project will be presented by the founder of the startup, Mr. Mikheil Janelidze.
Participants will have the opportunity to engage directly in the micro-beta testing of the platform and contribute to its development by sharing feedback and insights.