კავკასიის უნივერსიტეტის აცხადებს ვაკანსიას საერთაშორისო აკრედიტაციის სამსახურის მენეჯერის თანამდებობაზე.
- სამსახურის ხელმძღვანელის საქმიანობის და მასზე დაკისრებული მოვალეობების განხორციელებასა და შესრულების ხელშეწყობა;
- სამსახურის მიზნების, ამოცანების და ფუნქციების შესრულებაში მონაწილეობა;
- სამსახურის მიერ გაწეული საქმიანობის შესახებ ყოველწლიური ანგარიშის მომზადებაში მონაწილეობა;
- უფლებამოსილების ფარგლებში ვიცე-პრეზიდენტის (კვლევითი და სტრატეგიული განვითარების დარგში) უშუალო დავალებების შესრულება;
- უნივერსიტეტის ინტერესებიდან გამომდინარე, ვიცე-პრეზიდენტის (კვლევისა და სტრატეგიული განვითარების დარგში) დავალებით, სხვადასხვა პროექტის შემუშავება-განხორციელებაში მონაწილეობა;
- საერთაშორისო აკრედიტაციის პროცესის დაგეგმვასა, ინიციირებასა და განხორციელებაში მონაწილეობის მიღება;
- საერთაშორისო თუ ადგილობრივ რეიტინგებში მოხვედრის პროცესის დაგეგმვასა, ინიციირებასა და განხორციელებაში მონაწილეობის მიღება;
- საერთაშორისო აკრედიტაციის მომნიჭებელი ორგანიზაციების მოძიება;
- ხელმძღვანელის დავალებით საერთაშორისო აკრედიტაციისა თუ სარეიტინგო სისტემის საჭიროებებიდან გამომდინარე დოკუმენტების შემუშავებაში მონაწილეობა;
- მონაწილეობის მიღება საერთაშორისო აკრედიტაციის სისტემის ჩამოყალიბებაში;
- მონაწილეობის მიღება საერთაშორისო აკრედიტაციის სისტემის გამართული ფუნქციონირების უზრუნველყოფის პროცესში;
- საერთაშორისო აკრედიტაციის პროცესისთვის საჭირო დოკუმენტების შეგროვება და სისტემატიზება;
- საერთაშორისო აკრედიტაციის საჭიროებებიდან გამომდინარე საგანმანათლებლო პროგრამების აუდიტის პროცესში მონაწილეობა;
- დეპარტამენტის მიერ გაწეული წლიური საქმიანობის შესახებ წლიური ანგარიშის მომზადებაში მონაწილეობა;
- მუშაობის არანაკლებ 1 (ერთ) წლიანი გამოცდილება;
- ინგლისური ენის ცოდნა ( არანაკლებ B2 დონეზე);
- კომუნიკაბელური, ენერგიული, ორგანიზებული, პასუხისმგებლობიანი;
- ანაზღაურება (ხელზე ასაღები): 1300-1500 ლარის ფარგლებში. დამოკიდებულია კანდიდატის გამოცდილებასა და კვალიფიკაციაზე;
დაინტერესებულმა პირებმა გთხოვთ, გამოაგზავნოთ თქვენი რეზიუმე (CV) ქართულ და ინგლისურ ენაზე, ელექტრონული ფოსტის შემდეგ მისამართზე: hr@cu.edu.ge
გთხოვთ, გამოგზავნისას ელექტრონული ფოსტის სათაურის (subject) ველში მიუთითოთ ვაკანტური პოზიციის დასახელება: „საერთაშორისო აკრედიტაციის სამსახურის მენეჯერი“

Caucasus University announces a vacancy for the position of Manager of the International Accreditation Service.
- Facilitating the implementation and performance of the activities of the head of the service and the duties assigned to them;
- Participation in the performance of the objectives, tasks and functions of the service;
- Participation in the preparation of the annual report on the activities performed by the service;
- Performing the tasks of the Vice President (in the field of research and strategic development) within the scope of authority;
- Participation in the conception and implementation of numerous projects based on the university's interests and the vice-president's instructions (in the field of research and strategic development);
- Participation in the planning, initiation and implementation of the international accreditation process;
- Participation in the planning, initiation and implementation of the process of getting into international or local rankings;
- Finding international accreditation organizations;
- Contributing to the development of documents in accordance with the requirements of the international accreditation or rating system as directed by the head;
- Participation in the establishment of the international accreditation system;
- Participation in the process of ensuring the proper functioning of the international accreditation system;
- Collection and systematization of documents necessary for the international accreditation process;
- Participation in the audit process of educational programs based on the needs of international accreditation;
- Participation in the preparation of the annual report on the annual activities of the department;
- At least 1 (one) year of work experience;
- Knowledge of the English language (B2 level or higher);
- Knowledge of MS Word, Excel and PowerPoint.
- Communicative, energetic, organized, responsible;
- The ability to solve problems quickly and thoroughly;
- The ability to process and synthesize provided information in a timely manner;
- The ability to effectively communicate verbally and in writing.
- Remuneration (after tax): within 1300-1500 GEL. depends on the candidate's experience and qualifications;
- Trial period: 3 months.
If you are interested, please send the documents to the following email address: hr@cu.edu.ge or submit them in printed form to the address: Paata Saakadze #1, Personnel Management Department.
Please indicate the title of the position in the subject field of the email: "Manager of the International Accreditation Service"
Deadline for receiving documents: May 3, 2023.
Caucasus University reserves the right to verify the information provided by you and will contact only candidates who have passes to the II stage.