CU სტუდენტებს სთავაზობს მაღალი დონის განათლებას, საერთაშორისო პროგრამებს, პრაქტიკაზე ორიენტირებულ სწავლებას.კავკასიის უნივერსიტეტი დაარსების დღიდან თანამშრომლობს მსოფლიოს სხვადასხვა უნივერსიტეტთან და ამჟამად, 54 ქვეყნის 200 პარტნიორი უნივერსიტეტი ჰყავს.
კავკასიის უნივერსიტეტი აცხადებს ვაკანსიას კავკასიის სამართლის სკოლის სადოქტორო საგანმანათლებლო პროგრამის ადმინისტრაციული დირექტორის თანამდებობაზე.
- მუდმივ მონიტორინგს უწევს სასწავლო პროცესის მიმდინარეობის ორგანიზაციულ მხარეს, რა დროსაც ყოველდღიურ ურთიერთობებს აწარმოებს აკადემიურ პერსონალთან და სტუდენტებთან;
- კომპეტენციის ფარგლებში ხელს უწყობს სტუდენტთა სამეცნიერო საქმიანობას. ახდენს სტუდენტთა ინფორმირებას სასკოლო სამეცნიერო კონფერენციების შესახებ და უწევს ორგანიზებას;
- უფლებამოსილების ფარგლებში მონაწილეობას იღებს პროგრამის თვითშეფასებისა და სემესტრული ანგარიშის მომზადების პროცესში;
- კომპეტენციის ფარგლებში ერთვება ავტორიზაციისა და პროგრამული აკრედიტაციის პროცესში;
- ზრუნავს სკოლის საგანმანათლებლო პროგრამების (კატალოგის) შექმნა/განახლებაზე;
- უზრუნველყოფს სკოლის შიგნით არსებული დოკუმენტების საქმისწარმოებას;
- დეკანთან, პროგრამის აკადემიურ ხელმძღვანელთან და ხარისხის უზრუნველყოფის დეპარტამენტთან ერთად განიხილავს სტუდენტების მიერ ლექტორების შეფასების სემესტრულ და პროგრამასთან მიმართებაში სტუდენტების და კურსდამთავრებულების კმაყოფილების კვლევის წლიურ ანგარიშებს;
- ხელს უწყობს აკადემიურ პერსონალთან სტუდენტების ინდივიდუალური კონსულტაციების პროცესს და არასააუდიტორიო აქტივობებს;
- კოორდინირებას უწევს საბაკალავრო/სამაგისტრო/სადოქტორო ნაშრომების დაცვის პროცედურებს;
- აწარმოებს სტუდენტის მიერ სასწავლო პროგრამაში რეგისტრაციასთან დაკავშირებული სავალდებულო მოთხოვნების შესრულების კონტროლს;
- ამზადებს სტუდენტთა აკადემიური ხარისხის მინიჭებისათვის საჭირო დოკუმენტაციას;
- უფლებამოსილების ფარგლებში, ასრულებს ხელმძღვანელი პირების მიერ განსაზღვრულ სხვა საჭირო დავალებებს.
- უმაღლესი განათლება იურიდიული მიმართულებით;
- მენეჯერულ პოზიციაზე მუშაობის არანაკლებ 3 (სამი) წლიანი გამოცდილება;
- კომპიუტერული პროგრამების (MS Word, Excel და PowerPoint) ცოდნა.
- სამუშაო განრიგი: ორშაბათიდან - შაბათის ჩათვლით (შაბათი მოკლე სამუშაო დღე. აღნიშნული დღის/დღეების საჭიროება განისაზღვრება ხელმძღვანელობასთან შეთანხმებით);
- ანაზღაურება: 2000 ლარი (ხელზე ასაღები)
- გამოსაცდელი პერიოდი 6 თვე (ანაზღაურებადი)
გთხოვთ, გამოგზავნისას ელექტრონული ფოსტის სათაურის (subject) ველში მიუთითეთ ვაკანტური პოზიციის დასახელება:კავკასიის სამართლის სკოლის სადოქტორო საგანმანათლებლო პროგრამის ადმინისტრაციული დირექტორი.

Caucasus University announces a vacancy for the position of Administrative Director of the Doctoral Educational Program of the Caucasus School of Law.
- Maintain daily communication with academic staff and students to constantly monitor the organizational aspects of the educational process.
- Support students' scientific activities within the scope of competence; inform students about school scientific conferences and organize
- Participate in the self-evaluation process of the program and prepare semester reports within the scope of authority.
- Contribute to the process of authorization and program accreditation within the scope of competence.
- Create/update school educational programs (catalogue).
- Manage documents within the school.
- Collaborate with the dean, academic program heads, and quality assurance department to review semester evaluations of lecturers by students and annual reports on student and graduate satisfaction with the program.
- Facilitate individual consultations for students with academic staff and non-auditory activities.
- Coordinate procedures for the defense of bachelor's/master's/doctoral theses.
- Monitor students' fulfillment of mandatory requirements related to registration in the study program.
- Prepare necessary documentation for awarding students with academic degrees.
- Perform other necessary tasks as determined by supervisors within the scope of authority.
- Higher education in the legal field;
- Minimum of 3 years of managerial experience
- Proficiency in English at the B2 level.
- Knowledge of computer programs: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.
- Work schedule: Monday to Saturday (Saturday is a short working day, if necessary, in agreement with the management).
- Remuneration: 2000 GEL (after tax).
- Trial period 6 months (paid)
When sending, please indicate the title of the position in the subject field of the email: Administrative director of the doctoral educational program of the Caucasus School of Law