ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი ვეტერანების საქმეთა სახელმწიფო სამსახურთან
9 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტსა და ვეტერანების საქმეთა სახელმწიფო სამსახურს შორის ურთიერთთანამშრომლობის მემორანდუმი გაფორმდა.
მემორანდუმს ხელი მოაწერეს კავკასიის უნივერსიტეტის პრეზიდენტმა, კახა შენგელიამ და ვეტერანების საქმეთა სახელმწიფო სამსახურის დირექტორმა, გენერალ-მაიორმა კობა კობალაძემ.
შეხვედრის ფარგლებში, მონაწილეებს ბატონმა კობამ გააცნო სამსახურის საქმიანობა, კერძო სექტორისა და საერთაშორისო პარტნიორების მხარდაჭერით განხორციელებული პროექტები, სამომავლო გეგმები და ამოცანები.
მემორანდუმის მიზანია მხარეებს შორის ურთიერთობის გაღრმავება და თანამშრომლობა ვეტერანებისა და მათი ოჯახების ინტერესების მხარდასაჭერად.

On July 9, Caucasus University and the Veterans Affairs State Service signed a Memorandum of Cooperation.
The Memorandum was signed by the President of Caucasus University, Kakha Shengelia, and the Director of the Veterans Affairs State Service, Major General Koba Kobaladze.
During the meeting, Maj. Gen. Kobaladze spoke with the participants, introduced them to the activities of the Service, the projects implemented with the support of the private sector and international partners as well as future plans and objectives.
The goal of the Memorandum is to strengthen relations and cooperation between the parties in support of the interests of veterans and their families.