CSL-ის მასტერკლასი აბიტურიენტებისთვის "როგორ შევადგინოთ ხელშეკრულება„
19 თებერვალს, კავკასიის უნივერსიტეტში სამართლის სკოლამ აბიტურიენტებისათვის მასტერკლასი ჩაატარა. მასტერკლასს წარუძღვა იურისტი და პროექტების ხელმძღვანელი, თათია უბერი, თემაზე - „როგორ შევადგინოთ ხელშეკრულება“.
ღონისძიება წარიმართა ორ ეტაპად. პირველი შეხვედრა, 17 თებერვალს, ონლაინ ჩატარდა და სრულად დაეთმო ლექცია/პრეზენტაციას, სადაც განხილული იყო თეორიული ნაწილი. მეორე მასტერკლასი კავკასიის უნივერსიტეტის კამპუსში გაიმართა და აბიტურიენტებს მიეცათ პრაქტიკული დავალება. დაიყვნენ სამუშაო გუნდებად და შეადგინეს ნასყიდობის ხელშეკრულება.

On February 19, Caucasus School of Law held a master class for entrants. The master class was led by a lawyer and project manager, Tatia Uberi, on the topic - "How to make a contract."
The event was held in two stages. The first meeting, on February 17, was held online and was entirely devoted to a lecture / presentation where the theoretical part was discussed. The second master class was held on the campus of Caucasus University and the entrants were given a practical assignment: They were divided into working teams and had to make a purchase agreement.