9 ივნისს, 16:00 საათზე, კავკასიის უნივერსიტეტის წიგნის მაღაზია ,,ლიბრარეა''-ში, გაიმართება შეხვედრა Deal Company –ის და Film Collectiv – ის თანადამფუძნებელ სალომე სულავასთან.
სალომე სულავა გახლავთ საერთაშორისო ტრენერი, Luxury და B2B გაყიდვების ექსპერტი, რომელიც 10 წლის განმავლობაში მოღვაწეობდა საფრანგეთში და პარტნიორობდა ისეთ ბრენდებთან, როგორიც არის – Balenciaga, Chloe, Christian Dior და სხვ.
სამშობლოში დაბრუნების შემდეგ, გაყიდვებისა და მომსახურების სფეროში ევროპული სტანდარტის დასანერგად, კვალიფიკაციის ასამაღლებლად, საქართველოში დააფუძნა - Deal Company. ის არაერთ კომპანიას დაეხმარა გაყიდვების სტიმულირებასა და მომსახურების გაუმჯობესებაში.
შეხვედრის ფარგლებში, სპიკერი სტუდენტებს გაუზიარებს მის შთამბეჭდავ პროფესიულ გამოცდილებას, ისაუბრებს მათთან იმ საჭირო უნარ-ჩვევებსა და ცნობიერებაზე, რომელიც საჭიროა საერთაშორისო წარმატებისათვის.

At 4.00 pm, On June 9, the conference hall of Caucasus University hosts a meeting with the co-founder of Deal Company and Film Collective, an international trainer, luxury and B2B sales expert, Ms. Salome Sulava.
Ms. Sulava has 10-year working experience in France, where she partnered with such brands as Balenciaga, Chloe, Christian Dior and others.
After returning to her home-country, Ms. Sulava founded the Deal Company in Georgia in order to introduce the European standard in the field of sales and service and raise qualifications. Throughout her career she has helped many companies to boost sales and improve service.
The speaker will share his impressive professional experience with the students, talk with them about the necessary skills and awareness needed for international success.