გაცნობითი შეხვედრა მენტორებთან პროექტ SQUARE-ის ფარგლებში
2021 წლის 20 ოქტომბერს  ევროკომისიის მიერ დაფინანსბეული Erasmus+  პროექტის „საქართველოს უნივერსიტეტებში მესამე მისიის ხარისხის და აქტუალურობის გაძლიერება“  (SQUARE)  ფარგლებში გაიმართა გაცნობითი შეხვედრა კავკასიის უნიევრსიტეტის პროექტის გუნდსა და EFMD -ის წარმომადგენლებს შორის. შეხვედრის მიზანი იყო პროექტით გათავლისიწნებული მენტორობის ფაზის მიმოხილვა და სამომავლო აქტივობების დაგეგმვა.
შეხვედრას კავკასიის უნივერსიტეტიდან ესწრებოდნენ სტარტეგიული განვითარების დეპარტამენტის დირექტორი პავლე კაპანაძე და საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეტაპრატამენტის დირექტორი ირენა მელუა.

On October 20, 2021, within the framework of the European Commission-funded Erasmus + project "Strengthening the Quality and Relevance of the Third Mission in Georgian Universities" (SQUARE), an introductory meeting was held between the Caucasus University project team and EFMD representatives. The purpose of the meeting was to review the mentoring phase of the project and to plan future activities.
Pavle Kapanadze, Director of the Strategic Development Department, and Irena Melua, Director of the International Relations and Projects Department participated in the meeting from Caucasus University.