ინჰოლანდის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის დელეგაციის ვიზიტი კავკასიის უნივერსიტეტში
31 მაისიდან 4 ივნისის ჩათვლით, კავკასიის უნივერსიტეტის საერთაშორისო ურთიერთობებისა და პროექტების დეპარტამენტმა, Erasmus+ ის ადმინისტრაციული პერსონალის მობილობის ფარგლებში, ინჰოლანდის გამოყენებით მეცნიერებათა უნივერსიტეტის, ჰოლანდია (Inholland University of Applied Ssciences, Netherlands), დელეგაციას უმასპინძლა.
ჯორჯ ვაშინგტონის და კავკასიის უნივერსიტეტების ერთობლივი კვლევითი პროექტი კახეთში
22-25 ივნისს, აშშ-ის ჯორჯ ვაშინგტონის უნივერსიტეტის ტურიზმისა და ბიზნესის ადმინისტრირების სტუდენტ-მკვლევართა ჯგუფი და კავკასიის ტურიზმის სკოლის სტუდენტები ერთობლივი კვლევითი პროექტის ფარგლებში კახეთში იმყოფებოდნენ.
საორიენტაციო პრეზენტაციები ჯორჯ ვაშინგტონის და კავკასიის უნივერსიტეტების ერთობლივი კვლევითი პროექტის ფარგლებში
20-21 ივლისს, კავკასიის უნივერსიტეტში, ჯორჯ ვაშინგტონის და კავკასიის უნივერსიტეტების ერთობლივი კვლევითი პროექტის ფარგლებში საორიენტაციო პრეზენტაციები გაიმართა.
ჯორჯ ვაშინგტონის და კავკასიის უნივერსიტეტების ერთობლივი კვლევითი პროექტი საქართველოში
საქართველოს, კერძოდ კავკასიის უნივერსიტეტს, 19 ივნისიდან - 2 ივლისამდე, აშშ-ის ჯორჯ ვაშინგტონის უნივერსიტეტის ტურიზმისა და ბიზნესის ადმინისტრირების სტუდენტ-მკვლევართა ჯგუფი სტუმრობს.
მასპინძლობის მენეჯმენტის 3 წლიანი საბაკალავრო პროგრამის პრეზენტაცია
17 ივნისს, კავკასიის უნივერსიტეტის საკონფერენციო დარბაზში, დაინტერესებული პირებისთვის პირველი 3 წლიანი ერთობლივი მასპინძლობის მენეჯმენტის საბაკალავრო პროგრამის პრეზენტაცია გაიმართა, რომელსაც კავკასიის უნივერსიტეტი ფერლი დიკინსონის უნივერსიტეტთან ერთად ახორციელებს.
ტურიზმის სკოლის სტუდენტების საბაკალავრო ნაშრომების დაცვა
13-16 ივნისს, კავკასიის ტურიზმის სკოლის საბაკალავრო ნაშრომების ოფიციალური დაცვა გაიმართა. კომისიის წინაშე 36 სტუდენტი წარსდგა.