გაცნობებთ, რომ ჩარლზის უნივერსიტეტის სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტი, პრაღა, ჩეხეთის რესპუბლიკა (Charles University in Prague), აცხადებს ბაკალავრიატის, მაგისტრატურისა და დოქტორანტურის სტუდენტების მიღებას 2 კვირიან (8 სექტემბერი - 22 სექტემბერი, 2018) აკადემიურ პროგრამაზე: “Summer University Prague 2018: Project Europe at a Crossroads”. პროგრამის ფარგლებში მონაწილეებს მიეცემათ საშუალება მიიღონ მონაწილეობა სემინარებსა და ჯგუფურ პრეზენტაციებში.
პროგრამის ღირებულება: 990 ევრო
პროგრამის ღირებულებაში შედის:
• სწავლის გადასახადი
• პროგრამისთვის განკუთვნილი მასალები
• საცხოვრებელი
• საუზმე და ლანჩი
• კულტურული და სოციალური ღონისძიებები
• უნივერსიტეტის საინფორმაციო მხარდაჭერა პრაღაში ყოფნის განმავლობაში
რეგისტრაციის ბოლო ვადა: 30 ივნისი, 2018
რეგისტრაციისთვის და დამატებითი ინფორმაციისთვის გთხოვთ ეწვიეთ ოფიციალურ ვებ-გვერდს ან დაუკავშირდით პროგრამის კოორდინატორს შემდეგ ელექტრონულ მისამართზე: spring.university@fsv.cuni.cz

Charles University School of Social Sciences, Prague, Czech Republic, announces admission of undergraduate, graduate and doctoral students in a 2-week (September 8 - September 22, 2018) academic program: Summer University Prague 2018: Project Europe at a Crossroads”. Under the program, participants will be given the opportunity to participate in seminars and group presentations.
The cost of the program: 990 euros
- University information support during your stay in Prague
Deadline for registration: June 30, 2018
For registration and additional information, please visit the official website or contact the program coordinator at the following e-mail address: spring.university@fsv.cuni.cz