CHS-ის სტუდენტების წარმატება
საკონკურსო კომისიამ, თბილისის მერიის, ევრაზიის საპარტნიორო ფონდის, სტარტეგიული კვლევების ცენტრის, "ჯეოსელი"-ს, საკონსალტინგო ფირმა "ესტ"-ს და "National Geographic საქართველოს" თანამშრომლების შემადგენლობით, შეაფასა რა გუნდების მიერ წარდგენილი პრეზენტაცია და მონაწილეებისათვის დასმული კითხვებზე პასუხი, გამოავლინა გამარჯვებული გუნდები.
კავკასიის უნივერსიტეტის გუნდმა "Edelweiss" - გაიმარჯვა კონკურსის ერთ-ერთ მიმართულებაში, რომელიც გულისხმობს სტუდენტების მიერ სოციალური საწარმოს კონცეფციის და შემდგომ სრული ბიზნეს-პროექტის შემუშავებას იმ საზოგადოებრივ ორგანიზაციასთან თანამშრომლობით, რომელსაც სურს ახალი სოციალური საწარმოს დაარსება.
კავკასიის უნივერსიტეტის გუნდი წარმოდგენილი იყო შემდეგი შემადგენლობით:
• შორენა ცინდელიანი - ეკონომიკისა და ჯანდაცვის ფაკულტეტი, II კურსი;
• თიკა ოთარაშვილი - ეკონომიკისა და ჯანდაცვის ფაკულტეტი, II კურსი;
• მარიამ ტალახაძე - ეკონომიკისა და ჯანდაცვის ფაკულტეტი, II კურსი;
• თინათინ ჩქოტუა - ბიზნესის ადმინისტრირების ფაკულტეტი, II კურსი.
კონკურსის გამარჯვებულ სტუდენტებს თბილისის მერმა დავით ნარმანიამ და კონკურსის მხარდამჭერი კომპანიების წარმომაგდენლებმა გადასცეს სერთიფიკატები და სამახსოვრო საჩუქრები.

The Competition Commission, the City Hall , Eurasia Partnership Foundation , Strategic Studies Center, Geocell, the consulting firm EST and staff members of National Geographic of Georgia evaluated the teams' presentations and declared the winners.
CU team "Edelweiss" - won the competition in one of the directions, which involves development of students' social enterprise concept and its further elaboration in cooperation with a public organization desiring to set up a new social enterprise.
CU team:
• Shorena Tsindeliani - Faculty of Economics and Public Health , II course ;
• Tika Otarashvili - Faculty of Economics and Public Health , II course ;
• Mary Talakhadze - Faculty of Economics and Public Health , II course ;
• Tina Chkotua - Faculty of Business Administration , II course .
Competition winners were awarded gifts and certificates by Tbilisi Mayor, Mr. Davit Narmania and representatives of competition sponsors.