გაცნობებთ, რომ 16 დეკემბერს, 17:00 საათზე, საკონფერენციო დარბაზში (C სართული) გაიმართება საინფორმაციო შეხვედრა ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამებთან დაკავშირებით .
შეხვედრას წარუძღვება საერთაშორისო განათლების ცენტრის მენეჯერი და ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის კოორდინატორი-ნათია ნანავა.
შეხვედრის ფარგლებში სტუდენტებს შესაძლებლობა ექნებათ გაეცნონ ცენტრალური ევროპის უნივერსიტეტის მიერ გამოცხადებულ სამაგისტრო და სადოქტორო პროგრამებთან დაკავშირებულ როგორც შინაარსობრივ ისე ტექნიკურ საკითხებს .

We would like to inform you that on December 16, at 5:00 pm, the Conference Hall (C floor) will host an informational meeting on Masters and PhD programs at Central European University.
The meeting will be led by Natia Nanava, Manager of International Education Center and Coordinator of Central European University.
During the meeting students will have the opportunity to get acquainted with both the content and the technical issues related to the Masters and PhD programs announced by the Central European University.