გაცნობებთ, რომ ვიშეგრადის საერთაშორისო ფონდი საქართველოს მოქალაქეებისათვის ცენტრალური ევროპის (ჩეხეთი, უნგრეთი, პოლონეთი, სლოვაკეთი) უნივერსიტეტებში სამაგისტრო და სადოქტორო საფეხურზე სწავლის/კვლევის დაფინანსების მოსაპოვებლად აცხადებს განაცხადების მიღებას.
სტიპენდიის ოდენობა შეადგენს 2,300 ევროს სემესტრულად.
მაგისტრატურის სტუდენტებისთვის სტიპენდიის ხანგრძლივობაა მაქსიმუმ 4 სემესტრი; დოქტორანტებისა და პოსტსადოქტორო საფეხურის მკვლევრებისთვის – 2 სემესტრი.
კონკურსის პირობებისა და სააპლიკაციო პროცედურების შესახებ დეტალური ინფორმაცია იხილეთ ბმულზე.
მონაწილეობის მისაღებად, გთხოვთ შეავსოთ ელექტრონული განაცხადი.
განაცხადის წარდგენის ბოლო ვადაა 2019 წლის 15 მარტი.
დეტალური ინფორმაციისათვის გთხოვთ მიმართოთ ვარშავის სიცოცხლის შემსწავლელ მეცნიერებათა უნივერსიტეტის კოორდინატორს: ewelina_belkiewicz@sggw.pl

International Visegrad Fund is announcing applications for Georgian citizens to obtain funding for study/research at the master's and doctoral levels at Central European Universities.
The amount of the scholarship is 2,300 euros per semester.
The duration of the scholarship for undergraduate students is a maximum of 4 semesters; For doctoral students and postdoctoral researchers - 2 semesters.
Detailed information about the terms of the competition and application procedures can be found at the link.
To participate, please fill out an electronic application.
The deadline for applications is March 15, 2019.
For detailed information, please contact the Coordinator of the Warsaw University of Life Sciences: ewelina_belkiewicz@sggw.pl