გაცვლითი პროგრამა ევროპული სამართლისა და საჯარო მმართველობის სკოლაში
გაცნობებთ, რომ ევროპული საჯარო მმართველობის ორგანიზაცია (EPLO, European Public Law Organization) აცხადებს მიღებას გაცვლით პროგრამაზე 2017 წლის შემოდგომის სემესტრში,  სამართლის სკოლის ბაკალავრიატისა და მაგისტრატურის სტუდენტებისთვის, ევროპული სამართლისა და საჯარო  მმართველობის სკოლაში, ათენი, საბერძნეთი (European Law and Governance School, ELGS).
გაცვლით პროგრამაში მონაწილეობის მიღება შეუძლიათ ბაკალავრიატის მეორე კურსის, მესამე კურსის ან მეოთხე კურსის პირველი სემესტრის სტუდენტებს; მაგისტრატურის პირველი კურსისა და მეორე კურსის პირველი სემესტრის სტუდენტებს.
დაინტერესებულმა სტუდენტებმა უნდა წარმოადგინონ შემდეგი საბუთები ინგლისურ ენაზე:
• პასპორტის/პირადობის ასლი;
• CV ევროპასის ფორმით (იხილეთ CV-ის შევსების ინსტრუქცია ბმულზე)
• ინგლისური ენის საერთაშორისო სერტიფიკატი (IELTS – 6.0/5; TOEFL – 79)
სტუდენტი ფარავს ყველა საჭირო ხარჯს გარდა მიმღები უნივერსიტეტის სწავლის საფასურისა (გამგზავრება, ცხოვრება და დაზღევა). სტუდენტს, პარტნიორ უნივერსიტეტში წარმატებით გავლილი საგნების კრედიტები ჩაეთვლება კავკასიის უნივერსიტეტში დაგროვილ კრედიტებად.
ELGS- ი გაცვლით სტუდენტებს სთავაზობს საცხოვრებლით უზრუნველყოფას, რომელიც აღჭურვილია ყველა საჭირო ტექნიკითა და აპარატურით (სამზარეულო, სამრეცხაო, დასუფთავება). საცხოვრებელის თვიური გადასახადი შეადგენს 300 ევროს.
კანდიდატებმა  განაცხადები უნდა წარმოადგინონ   ელექტრონული ფორმით 2017 წლის 31 მაისამდე  შემდეგ მისამართზე: ir@cu.edu.ge

The European Public Law Organization (EPLO) announces admission to the exchange program in the fall semester of 2017 for undergraduate and graduate students of the School of Law to European Law and Governance School, ELGS.
Students of the second, third and fourth year in the first semester of the bachelor's degree can participate in the exchange program; First and second year first semester students of the master’s degree can also participate.
Interested students should submit the following documents in English:
- Copy of passport / ID;
- CV in European form (see CV filling instructions at the link)
- International English Language Certificate (IELTS - 6.0 / 5; TOEFL - 79)
- 1 letter of recommendation from the faculty
The student covers all necessary expenses except the tuition fee of the host university (departure, residence and insurance). To the student, the credits of the subjects successfully passed in the partner university will be considered as the credits accumulated in the Caucasus University.
ELGS offers exchange students housing with all the necessary appliances and equipment (kitchen, laundry, cleaning). The monthly fee for accommodation is 300 euros.
Candidates must submit applications electronically by May 31, 2017 to the following address: ir@cu.edu.ge