გაიარე რეგისტრაცია საერთაშორისო გაცვლითი პროგრამისთვის, შემოდგომა 2017
გაცნობებთ, რომ გაიხსნა ონლაინ რეგისტრაცია საერთაშორისო გაცვლით პროგრამებში მონაწილეობის მიღების მსურველთათვის. დამატებითი ინფორმაცია და დეტალები შეგიძლიათ იხილოთ ბმულზე.
ონლაინ  რეგისტრაციის გასავლელად გთხოვთ ეწვიოთ ბმულს. პროგრამაში შესვლის შემდგომ, განაცხადის გასაკეთებლად,  გთხოვთ აირჩიოთ მენიუ “გაცვლითი პროგრამები”.
გაცვლით პროგრამებში მონაწილების მიღება შეუძლიათ ბაკალავრიატის მეორე კურსის, მესამე კურსის ან მეოთხე კურსის პირველი სემესტრის სტუდენტებს; მაგისტრატურის პირველი კურსის და მეორე კურსის პირველი სემესტრის სტუდენტებს. გაითვალისწინეთ, რომ მზადებას უნდა შეუდგეთ მინიმუმ ერთი სემესტრით ადრე.
უმორჩილესად გთხოვთ სრულად შეავსოთ განაცხადის ფორმა, არასრულად შევსებული განაცხადი არ განიხილება. ასევე, განაცხადი გააკეთეთ მხოლოდ იმ შემთხვევაში თუ გსურთ პარტნიორ  უნივერსიტეტში  გამგზავრება 2017 წლის შემოდგომის  სემესტრისთვის.
კონკურსში მონაწილეობისთვის აუცილებელია ინგლისური ენის სერთიფიკატი (IELTS 6.0\6.5, TOEFEL- 79).
განაცხადის გაკეთების ბოლო  ვადაა 25 მარტი, 2017.
გაცვლითი პროგრამების პრეზენტაცია შედგება 10 მარტს, 18:00 საათზე, პროფესორ მზია მიქელაძის სახელობის საკონფერენციო დარბაზში.

Sign up for the International Exchange Program, Fall 2017
Online registration has been opened for those wishing to participate in international exchange programs. More information and details can be found at the link.
To register online, please visit the link. After entering the program, to make an application, please select the menu "Exchange Programs".
Second, third and fourth year first semester students of the undergraduate program can take part in the exchange programs; First semester students of the first and second year of master’s degree can also participate. Keep in mind that you must prepare at least one semester in advance.
Please complete the application form in full, incomplete application will not be considered. Also, apply only if you want to travel to a partner university for the fall semester of 2017.
An English language certificate is required to participate in the competition (IELTS 6.0 \ 6.5, TOEFEL-79).
The deadline for applications is March 25, 2017.
The presentation of the exchange programs will take place on March 10, at 18:00, in the conference hall of Professor Mzia Mikeladze.